Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy, hogy ismerkednét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy ismerkednétek, de senki nem jött a képbe? A nagy dolgok tényleg váratlanul történnek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Így van a nagy farokkal is, mikor legkevésbé várod, akkor vágják a seggedbe.
2015. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Marko polo ***** válasza:
Igen... A nagy dolgok mindig akkor történnek mikor nem számítasz rájuk...
2015. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Velem rendszeresen így szokott történni. Legutóbb három társ- és egy szexpartner kereső oldalon is erőltettem, sikertelenül, aztán egy egész más jellegű fórumon kérdezett valaki egy semleges dolgot, válaszoltam rá, és fél éve együtt vagyunk.
2015. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Aztán sokkal jobb is jött, mint milyenre számítottam.
2015. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem vágom. Elvileg ha akarod anagyon nem történhet meg.


De akkor the fuck, akkor történne meg mikor nem teszel érte semmit...? Ez nem logikus.

2015. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Marko polo ***** válasza:
5# törôdj bele, ez az élet ironiája...
2015. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az ismerkedés sosem sikerül, nagy dolog meg szintén nem történt még...
2015. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#5, nem mondom, hogy ez logikus, de velem többször megtörtént már. Lehet, hogy pont az a baj, hogy ha nagyon akarom, akkor görcsölök, és izzadtságszagúvá válik a dolog. Nem tudom...
2015. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem is elég fura volt, mert állandóan itt ismerkedtem, azaz próbáltam, aztán egyik nap nem volt kedvem kirakni ilyen kérdést, mert meguntam, és egy másik kérdésre írt egy lány..

Na, most ő a barátnőm..:)

2015. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8


Akkor én beszoptam :D Én bármit teszek az erőltettnek hat

2015. máj. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!