Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, miért csinálja ezt egy fiú?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem. Messziről láttam már sokszor, hogy néz, de ha el megy mellettem sose néz rám csak lefele. Mindenkivel bátran beszélget és mosolyog is, hozzám vagy nagyon halkan vagy nagyon illedelmesen szól. Nem tudom, de vagy észrevette, hogy én nézem és így adja tudtomra, hogy nem érdeklem vagy zavarban van, de nem értem miért.Egyénként elég vissza fogott fiú. Mondjuk én se nézem nagyon csak többet nézek rá, mint másokra. Arra is gondoltam, hogy irritálom valamiért.
2015. máj. 5. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont ellenkezőleg, bejössz neki és nem tud mit kezdeni a helyzetteL:)
2015. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Marko polo ***** válasza:
Szerintem is 1# esnek igaza van...
2015. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva azt jelenti h tetszel neki ;)
2015. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha tényleg így van, miért nem adja valahogy a tudtomra? Ez így nem jó :) Köszönöm azért :)
2015. máj. 5. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mer lépni..kb ennyi..

Téged akar, így nem akarja elrontani, tehát nem is közeledik..

2015. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marko polo ***** válasza:
Neked kell a tudtára adnod :P :D Mert ő félős lehet ... Kérdezgesd a hétvégéjéről , hogy mit fog csinálni , meg hogy te pont unatkozni fogsz, aztán kiderül , ha tetszel neki , elvileg csak válaszol ...
2015. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Itt csak az a probléma, hogy én is félek és nem merem kérdezni...:$
2015. máj. 5. 16:56
 8/8 A kérdező kommentje:
ha valaki ratalal erre a temara..annyit errol h kiderult hogy meleg. Masoktol tudom, de ez magyarazat lehet hisz azota sem valtozott a helyzett. Eleg ciki de ez van :,))
2015. dec. 18. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!