Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ebből gond, hogy kitöröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből gond, hogy kitöröltem az e-mailt?

Figyelt kérdés

A szüleim 23 éve vannak együtt, apám folyamatosan féltékeny anyumra ,mert mindig is önbizalom hiánya volt.

Az a tipikusan betegesen féltékeny ,még dolgozni sem engedi anyut,inkább azt akarja,hogy itthon legyen,és a házimunkát csinálja, így szinte boltba is csak úgy megy el ,hogy 10 percre,nem több. Nem jár el sehova feleslegesen,mindig tudja apám,hogy hol van, ergo anyum nem ad okot a féltékenységre.


19 vagyok,lány, meglehet ,hogy nem látom át teljes mértékben a helyzetüket , de annyit tudok,hogy amit apám csinál ,az beteges.


Apám telefonja jelezte ,hogy kapott egy e-mailt , "hazugságvizsgáló" volt odaírva . Amikor megláttam meglepődtem,mert korábban anyum szerette volna,hogy menjenek el rá,hogy bebizonyítsa,hogy neki nincs titkolni valója . Nem értem,hogy miért apa e-mailjén volt ,én nem mentem rá,csak kitöröltem ,ahogy megláttam, a kukából is .


Rengeteget veszekednek így is ,minden apróságon...anyum lelkileg sokszor kivan , és hirtelen azt láttam jónak,hogy kitörlöm,és anyum sem veszi észre , apám meg elfelejti . Apámról azt kell tudni,h tudja kezelni a telefont, netet, de tisztában van vele,hogy hibázhat ,így mondjuk hiheti azt,h valamit elrontott,és azért nem jött meg az e-mail.


Féltem,hogy ha anyumnak mondom,akkor hogyan reagál,és ha meg is ígéri ,h nem szól neki,akkor is feszültebb,és hogy mi lesz.....



Most arra is gondoltam,h lehet h apám azt hiszi,h anyum direkt törölte ki ,mert nem akarja magát alávetni hazugságvizsgálatnak... Ez az én hibám lenne,bevallanám...


Mit tegyek? Vagy felejtsem én is el? Nem mentem rá az e-mailre,olyan gyorsan történt,csak ez a kulcsszó ragadta meg a figyelmem...


2015. máj. 5. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha édesanyádon csattanna az ostor emiatt az ügy miatt akkor valld be,hogy te voltál,de ha apukád elsiklik a dolog fölött akkor ne mondj semmit.

Sajnállak a családi gondok miatt.Ha nincs fiatalabb testvéred akkor jobb lenne ha a szüleid elválnának.Hiszen te már felnőtt vagy és sok esetben a rossz házasság csak addig marad "egyben" amíg a gyerekek kirepülnek.

2015. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

van egy öcsém(10 éves) és egy bátyám(22) .

Bátyámnak elmondtam ..és mondta,hogy ezt jól elszúrtam,mert ezt anyum direkt csinálta, hogy apa e-mailjére ,hogy lássa apám,h komolyan gondolja.


Mikor ezt megtudtam elmondtam anyumnak,h ezzel őt akartam megkímélni,és nem tudtam a tervéről,mert nem szólt..ami rosszul esett , de végül is, megértem,nem akart terhelni vele.

2015. máj. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!