Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek a nem átlagos, inkább érdekes, különc lányokról?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg hogy különc?
2015. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon kevesek érdekesek, különlegesek és nem hétköznapiak, kérdező. Te szerintem nem vagy köztük. De azért kíváncsi vagyok: te mit értesz ezek alatt?
2015. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Attól függ...

De általában pozitív véleménnyel állok hozzájuk.

2015. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 rézevőfiamór ***** válasza:
Attól függ, hogy milyenek az ágyban.
2015. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
kinek mi a különc...
2015. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Például nem betegesen a divatot követi, hanem inkább sajátos stílusa van.Átlagos, hétköznapi témák helyett pedig (mint pl suli, munka, számlák, egyéb szokványos) helyett inkább a művészetek,tudományok és különféle "elvont" témák érdeklik.Szabadelvű, önfejű, igyekszik nem követni a tömeget.
2015. máj. 7. 16:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Still not a special snowflake.


Nem vagy ettől különleges.

2015. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez a különc? Nekem szimpatikus, volt barátnőm is ilyen volt.
2015. máj. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze most nagy vonalakban foglaltam össze a "különcséget".Nyilván látni, ismerni kell az illetőt ahhoz, hogy kapj egy igazi képet arról, milyen is valójában.Itt most csak arra lennék kíváncsi, hogy az "átlagosakhoz képest", mármint aki a jellemzésemnek tulajdonképpen ellentéte, azokhoz viszonyítva a legtöbb fiúknál vajon előnyben vagy hátrányban vannak-e a kevésbé hétköznapi egyéniségek?

Ha átlagos, nem veszik észre, ha meg "más" mint a többi, akkor lehet épp azért kerülik el, mert "tartanak tőle".Igaz?

2015. máj. 7. 16:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Többnyire szimpatikus, de manapság már rengetegen vannak, akik az "egyedit" is csak egyfajta divatként élik meg és semmi mást nem csinálnak, csak görcsösen próbálnak valamiféle ellenpólust képezni az "átlagos" emberekkel szemben.

Amíg viszont ez az ember alaptermészetéből fakad, addig nagyon is vonzó tud lenni.

2015. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!