Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoval van egy "cigany" fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoval van egy "cigany" fiu aki tetszik nekem es a szuleim nem engedik, hogy vele lehessek mert hat "cigany" . Ha megis a kozeleba jutok megtudja es hat megver Azt szeretnem megkerdezni, hogy megis hogyan lehetek a fiuval egyutt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hallgass a szüleidre.
2015. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Hidd el a szuleidnek igaza van, engem ugyanigy eltiltottak a ciganyoktol es ma mar ezt megkoszonom nekik:-)
2015. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jo oke ertem amit mondotok de.... mivan akkor ha en szerelmes vagyok abba a fiuba es nem tudom ot kiverni a fejembol ? Es o is azt mondta ,hogy szerelmes belem meg....neki a csaladja nem olyan mint a tobbie mert nagyon kedveseek aranyosak es nem szoktak bandazni ... ?!
2015. máj. 7. 19:41
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Blabla. Ő nem olyan. Persze. Az a sok megerőszakolt, megfojtott, agyonszúrkált naív lányka is ezt hitte. De ha neked ez kell. De ne sírj, ha csúnya vége lesz és szaporítani se merd ezeket a retkeket. Annak is örülj, hogy nem én vagyok az apád.
2015. máj. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 matália ***** válasza:
24%
Sehogy-szüleid óvó tekintetét tekintsd a te saját lángoló csipkebokrodnak és "riccárdáó"-val nem foglalkozni hacsak...hacsak...nem óhajtasz lesüllyedni a meg nem értett,be nem fogadott,eltérő kultúrájú,nagyon-nagyon elrejtett erőforrás szintre-érted?!Legyen eszed mert rámegy az életed szerelem ide-oda...
2015. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
mocskos kis Kalányosékkal akarsz osszejonni fehér létedre??? Milyen ember vagy te
2015. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos nem egyedi eset utolsó válaszoló. Cigány, arab, néger. Lényeg, hogy ne fehér magyar legyen.
2015. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
47%

Most le lehet pontozni,de....igen is vannak normalis ciganyok én is ismerek mem egyet...es igen azt kell mondanom hogy némelyik normálisabb mint egy magyar.ugyhogy nagyonszepenkerlek titeket hogy ne iteljetek ugy hogy nem ismeritek,sot meg egy kepet sem lattatok rolla.bar nemtudom nemismerem ezt a fiút ahogy egyikőtök sem csak az a szegeny lányka ezert nem tudok véleményt mondani.es ha meg érvényes a kerdesed akkor azt tudom mondani neked hogy probald meg a szuleidnek elmagyarázni hogy attol mert masszinu a bőre meg o is ember mint ok,es attol hogy roma meg lehet mas.csak probaljak meg megismerni,vagy beszélgetni vele es ha meg azutan is nemet mondanának akkor lehet hogy inkabb hagynám mert van valasag alapja annak amit mondanak.

Sok sikert :)

2015. jún. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
46%
Ne hallgass ezekre a rasszistákra. Ha szereted és ő is téged, akkor úgy se fog bántani, sőt még meg is véd. Valahogy úgy találkozzatok hogy a szűleid ne vegyék észre. Az lehet hogy védeni akarnak, de miből gondolják hogy bántanának?
2015. szept. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Menj már a franba utolsó. Biztasd csak arra, higy hazudozzob a szüleinek. A rasztisztázás meg unalmas már. Fogalmad sincs mit jelent, csak egy dicatszó, amivel a libsik dobálóznak.
2015. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!