Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottunk, azt mondja nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, azt mondja nem volt szerelmes, de én az ellenkezőjét éreztem és van egy olyan érzésem hogy szerelmes volt. Nem tudok továbblepni es belenyugodni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Harom es fel honapja ismerkedtem emg egy fiuval akivel az elejetol kezdve nagyon jol megvoltunk. El tudtunk beszelgetni es mar az elejetol kezdve mindketten vonzodtunk egymashoz. Egy honap utan osszejottem vele, amit o kezdemenyezett es ket honapot voltunk egyutt, nemreg szakitottunk. O azt mondja hogy szeret/ett csak nem volt szerelmes es nem erzi azt a "rozsaszin kodot". A kapcsolat ideje alatt ez egyaltalan nem igy tunt mert lattam es ereztem hogy vonzodik hozzam es nem tudom elkepzelni hogy nem volt szerelmes. Egyszeruen semmilyen jel nem volt erre. Mikor legutoljara talalkoztunk ugy hogy egyutt voltunk o tervezte hogy majd kovetkezo alkalommal milyen filmet nezzunk meg es par hettel ezelott nyarra is mondta hogy majd menjek el vele es a barataival a Balatonra par napra szoval mar csak ez miatt sem ertem mert azt mondta hogy regebb ota erzi mar hogy nem szerelmes, de akkor miert tervezett elore? Es a legutolso alkalom nem is volt olyan regen azutan pedig egy hetig nem is beszeltunk amig o Pesten volt. Lany nemhiszem hogy lenne a dologban mert ismerem annyira es tudom hogy elmondana mert van annyi benne. Szeretnek meg vele beszelni es ugy talalkozni hogy ezeket a kerdeseket feltennem neki es arra esetleg lehet esely hogy megis osszejovunk ujra?:( es kiderul hogy megis szerelmes csak hatha neki nem olyan nagy intenzitasu ez az egesz. En nem tudok nelkule elni, szornyen hianyzik es alladoan ra gondok es remenykedem hogy hatha megis erez valamit.

Koszonom szepen a segitseget elore is!:( Nagyon fontos lenne.



2015. máj. 7. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedd el es ismerkedj massal. A szerelmet nem lehet eroltetni.
2015. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd! Mert még magadnak bebeszélheted, hogy szeret, de neki nem. Ő tudja mit érez és ez független a te reményeidtől.
2015. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thomika20 ***** válasza:

Na mi történt veled azóta, összejöttetek újra vagy reménytelen volt?

Hány éves vagy?

2016. febr. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jöttünk össze újra, elég nehezen tudtam túllépni rajta, mondhatni egy évbe telt de még néha mindig rám jön az az érzés, hogy mennyire szerettem, de ez lehet, hogy soha nem is múlik el.

Azóta köszönőviszonyban vagyunk és ha kell beszélgetünk is csak hát miután beszélünk ez az érzés még jobban erősödik bennem, hogy hiányzik.

Egyébként egy másik fiú segített túllépni rajta, akivel az elején csak barátokként indultunk, azóta legjobb barátok vagyunk és nem teljesen jöttünk össze, de valami olyasmi:D 16 éves vagyok

2016. máj. 5. 20:51
 5/6 Thomika20 ***** válasza:
Aha. Szóval szex van, de nem kapcsolat. Gondolom talált süllyedt.
2016. máj. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem talált. Még nem jöttünk össze teljesen, csak alakul.
2016. máj. 6. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!