Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen leszbikus? Létezik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen leszbikus? Létezik?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit mindennél jobban szeretek. Gyönyörű, intelligens, és nagyon aranyos. Gyakran képzelődök arról, hogy megfogom a kezét, és gyengéden megcsókolom. Elvinném randira, nevetnénk, és kimutathatnám neki, mennyire szeretem. Mindegy, mit csinálunk, csak együtt legyünk.

Imádom a mosolyát, az illatát, a kedvességét... Imádom minden porcikáját. Ha rossz kedvem van, ő mindig fel tud vidítani, még szavakra sincs szüksége.

Szeretném, ha ő is így érezne irántam, de ez lehetetlen, mivel mind a ketten lányok vagyunk. Annyira jó lenne, hogyha többet érezne irántam! Életem legboldogabb pillanataim lehetnének azok.

Fiúk iránt még nem éreztem ilyet, és emiatt egyre jobban aggódom.

Szerintetek ez csak kíváncsiság? A hormonok húzzák az agyamat?



2015. máj. 7. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Leszbikus vagy vagy biszex. Ne hallgass a dumákra hogy kinövöd, de ne is szégyelld nincs benne semmi elítélendő.
2015. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Lehet ez is, lehet az is, ezt most nem tudjuk megmondani. Addig is let it happen. الله
2015. máj. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Igen énis az vagyok .. most lettem 14 éves !
2015. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, hogy ez idővel változni fog... De én le tudnék élni vele egy egész életet. Annyira szeretem, hogy lassan már beleőrülök. :/
2015. máj. 7. 17:09
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

A szexuális orientáció nem korfüggő.

13 évesen már tisztában van egy fiatal a szexel, és ha őt nem az ellenkező nem izgatja, hanem a sajátja akkor ezt észre fogja venni magán. Más kérdés, hogy a társadalmi elvárások miatt mennyire küzd ellene, vagy mennyire engedi át magát a vágyainak, vagy mennyire kíváncsiság ez különböző hatások következményeként, de ebben a korban már tudhatja magáról ha az érdeklődése nem a megszokott.

Egyébként akár kiskorban is kiderülhet, igaz akkor még a szexualitás más ormában jelenik meg egy gyerek életében mások a fogalmai a világképe a párkapcsolatokról, de látja, hogy van, mert apa anya is egy pár, és érezheti hogy ha ő már az öviban sem a fiúkba szerelmes, hanem a lányokba.

Tehát simán lehet.

2015. máj. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös: Köszönöm a hosszú leírást. :) Ha visszanézem, már első osztályban is érdekelt egy lány, csak mivel azt hittem, hogy ez rendellenes, így elfojtottam. Úgy 11 éves koromban újra előjött, amikor beleszerettem a fent említett lányba, azóta bizonytalan vagyok az orientációmban.
2015. máj. 7. 17:40
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a leszbikusság nem korfüggő. Csupán arról van szó,hogy az embert tiniként kezdi érdekelni a szexualitás,és ilyenkor válik nyilvánvalóvá,hogy melyik nem iránt érdeklődik. Én is 13 évesen döbbentem rá,hogy bizony nem izgatnak a srácok egy cseppet sem.

Sokan bizonygatják,hogy majd kinövöd. És egyeseknél tényleg kíváncsiságból fakad az azonos nem iránti érdeklődés. És náluk tényleg elmúlik az,ami igazából soha nem is volt komoly...

Amit viszont te itt leírtál sokkal mélyebb érdeklődés annál,mint az általános tini kíváncsiskodás. Legalábbis szerintem.

2015. máj. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
13 évesen elég valószínű,hogy tényleg csak a hormonok játszanek veled...
2015. máj. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarlak riogatni, de nem hiszem, hogy ez változni fog. Mármint, belőle ki fogsz szeretni :) De azt hiszem, a hajlam, a vonzódás a lányok iránt, az megmarad. Lehet, hogy csak 13 vagy, de ha már most észreveszed ezt a folyamatot, és gondolkozol is róla, akkor több mint gyanús. Lényegében már tény. Nekem is 13 éves koromban kezdődött úgy igazán, pedig előtte is voltak már jelek. Aztán még 2-3 évig próbáltam elnyomni, végül rájöttem, hogy teljesen felesleges. Kapcsolatba léptem egy lánnyal - és máris "hazataláltam". Nem akarlak buzdítani erre, de arra viszont igen, hogy ne akarj semmit elnyomni magadban. Ha fiúba szeretsz bele, legyél fiúval, ha lányba - hát nos, akkor inkább eleve ilyen beállítottságú lányokkal ismerkedj, nehogy heterót fogj ki :) Semmi gond nincs az érzelmeiddel, sem azzal, hogy fantáziálsz. Lehet, hogy el fog múlni, de személy szerint én kétlem. És nincs is ezzel semmi gond. Fogadd el magad, légy nyitott - mert ha valamit elnyomsz, azzal csak magadnak ártasz. És kívánom, hogy legyél majd boldog, akárki mellé is sodorjon az élet :)


21 L/L

2015. máj. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az szerelemnek tűnik nekem. :)

Ne aggódj, ha tényleg leszbi vagy, akkor nem tudsz ellene tenni; ha meg csak kíváncsiság, akkor később biztos lesz fiú, aki tetszik. Szóval lehet, hogy változni fog ez életed során, lehet, hogy nem, de az a fontos, hogy most mit érzel és nem az, hogy melyik nem fog tetszeni mondjuk 10 év múlva. Előjöhet ez már gyerekkorban is, én pl. már kisiskolás korom óta érzem, hogy nem vagyok ugyanolyan, mint a többi, átlagos lány. :)

2015. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!