Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem lehet a tanárná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet a tanárnál? 18l

Figyelt kérdés
Nagyon régőta tetszik egy tanár, 90% hogy én is neki. Nemsoká vége az érettséginek. Lehet esélyem bármire is nála? Sokkal idősebb nálam de egyedülálló.
2015. máj. 7. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Párszor biztos megdugna, kapcsolat kb. kizárva.
2015. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Minden lehetséges, de így kívülről nehéz lenne belelátni a lehetőségekbe.
2015. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nálam van esélyed, tanár vagyok. :)
2015. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2015. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3.Hány éves vagy?
2015. máj. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#1 Nekem sem kéne kapcsolat...
2015. máj. 7. 17:58
 7/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha szétteszed neki a lábad 100%esélyed lesz nála. De olyan kis ostoba liba vagy. Megértem én hogy nem akarsz dolgozni és azt akarod hogy majd eltartsanak, de gondolj bele jó pár év mulva te szép nő leszel, ő meg egy öregember. De gondolom jobban foglalkoztat msot, hogy leszopd meg hogy elvigyen ide oda meg kéynesztessen. Hova tart ez a világ?
2015. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Kedves #7!

Képzeld el, nem szeretném hogy eltartson és ha elolvastad volna fentebb, írtam hogy NEM akarok vele kapcsolatot. Egyszerűen tetszik, egyszer lennék vele. Nem olyan kis idióta majom mint a korombeliek. Ennyi.

2015. máj. 7. 18:06
 9/19 anonim ***** válasza:
Miaz? Nem sikerült az érettségi?
2015. máj. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem kell törődni vele, hogy vénember lesz, nem fog addig tartani a kapcsolat.


Az én gimimben is volt egy tanár (magas, intelligens, őszes haj, bőven 40-es faszi), akinek minden évben az aktuális végzős osztályból volt barátnője... de jellemzően jövőre másik osztály végzett, így a hölgyet is cserélte.

2015. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!