Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha "eljönne a pokol", jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "eljönne a pokol", jobban megbecsülnék a nők a jót?

Figyelt kérdés

Ahogyan azt már sokan észrevették, a mindennapi életben gyakran nem azok a szabályok érvényesek, mint amelyeket a szerelmi történetek sugallnak. A jó gyakran nem nyeri el jutalmát, a rossz pedig sokszor diadalmaskodik. ennek több oka is lehet, amelyet minden ember másképp magyaráz.

Engem a következő helyzet érdekelne: Milyen lenne a világunk, ha egyszeriben minden egyes férfiből kihalna az elemi udvariasság, jóérzés a nők felé? Vagyis felvennék azt a lelketlen, taszító stílust, ami sok mai "élmenő" életének a mindennapos része. Bár ettől még nem mindannyian lennének eredményesebbek az életben, de legalább meglenne bennük az az érzés, hogy hiába élek tisztességes ember módjára.

Tehát nem lenne egyetlen darab lelki szemetesláda sem, senki nem nyitna ajtót, lenne udvarias, segítőkész-amely tulajdonságok sokak szerint alapból járnak, mint a bizonyos embereknek a segély.

Ha ez megtörténne, felmenne vajon a jó belsőnek az értéke?



2015. máj. 8. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
De butus vagy, ezt a hülyeséget mennyi időbe telt kitalálni? :0 22/F
2015. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem IGEN. Csak épp nem hinnék el annak a valakinek hogy Ő olyan.
2015. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem, akkor leszbikussá válnának, és kihalna az emberiség. Már így sem érték számukra a család meg a gyerek, meg valami kutatás ki is mutatta, hogy nekik nem olyan nagy ügy azonos neművel lenni, mint a férfiaknak. (Ha végignézed, ez az oldal is tele van "leszbikus lányok ismerkedünk?" típusú kérdésekkel.)
2015. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pár perc alatt megfogalmaztam, az alapötlet viszont már régóta megvolt.
2015. máj. 8. 22:28
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez már egyszer volt. :D

Tudod, régen, amikor a nőket nem vették emberszámba. :P

2015. máj. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, régen valóban az volt. Érdekes módon ma viszont, amikor már egyenlőek a jogok, mintha már egyenesen lenéznék a nők a férfiakat.
2015. máj. 8. 22:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Hm...

Szerintem ugyan annyi szemét férfi van, mint nő, csak -észrevételem szerint- a nők ezzel nem foglalkoznak annyit, mint a férfiak.


Egyébként szerintem csak rosszabb lenne.

Ha kihalnának az egyik félből a pozitív dolgok, az egy idő múlva automatikusan kiölné a másikból.

2015. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valójában a férfiakkal soha nem szerettem lelkizni, a páromat kivéve. Nem voltak férfi barátaim, "lelki szemetes ládáim", csak haverjaim. Lelkizni a páromon kívül anyukámmal és a legjobb barátnőmmel szoktam. Így engem hidegen hagyna ez a lelki szemetesláda téma.
2015. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De ha a Férfiakból kihal a joérzés... akkor minden férfi bunkó lenne tehát az elméleted szerint a most általad felvázolt "jófiuk" is "rosszfiukká válnának.. ergó nem lenne külömbség csak egyből lehet választani... akkor meg megintcsak ott lennénk mint most: a pénz dominálná a nöket... aki többet igér oda tartja a fenekét ami érthető hiszen ha minden pasi egyforma akkor "éljek együtt egy bunkóval de legalább legyen pénzem"


ez lenne

2015. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Most, hogy rendkívül férfias módon lenyomtál egy nem semmi mensi hisztit... Jobb a pici lelkednek? :/


És még a csajok picsognak állandóan! Egy nagy lónemiszervet...

2015. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!