Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon a szűz fiúk körében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a szűz fiúk körében lenne igény ilyesmire?

Figyelt kérdés
Hogy egy annyira nem szép, de aranyos, figyelmes lány lefekszik velük és elveszi a szüzességüket úgy, hogy nem kér érte semmit, de nem akarna velük járni, hanem csak sajnálatból, hogy örömet okozzon nekik?
2015. máj. 9. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lenne, de ilyen nem létezik, ezért mentem én is el egy prostihoz.
2015. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem lenne.
2015. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
jöhetsz :) ilyen fiú vagyok :) 18 éves
2015. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
És ez a lánynak miért lenne jó? Szerintem ez is ribiségnek minősül.
2015. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nos igen, a férfiak, akik a férfiasság hitében elfelejtenek férfiak lenni...
2015. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Légyszi, ne írjatok levelet, ez egy elméleti kérdés.

De nem esne rosszul? Hogy tudnátok így lefeküdni valakivel?

2015. máj. 9. 12:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Nálam nem!Szánalomból ne tegye meg senki!
2015. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Látjátok mondtam én, hogy nem létezik ilyen lány. Ezért kell nekünk prostihoz menni. Annyira gonosz az összes csaj még csak nem is segítenek rajtunk, hogy elveszítsük a szüzességünk, csak röhögnek és kicsúfolnak minket mert rondák vagyunk és ezért sosem lehet lánnyal semmi dolgunk és az igaz viszonzott szerelmet sem élhetjük át sosem. :'(
2015. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Mar bocsanat de a lanyok nem szeretet szolgalat hogy az utcan jarva kerdezgessek a szuz fiukat " elvegyem a szuzesseged?"

Nekunk fontos ( legalabbis az ertelmeseknek) hogy olyannal legyunk egyutt akit szeretunk es viszont szeret.

18/L

2015. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát igen jó lenne,de sajnálatból,szánalomból biztosan nem kellene ilyen lány.Tehát ha nem sajnálatból,hanem valóban akarná,akkor lehetne róla szó.Mert az milyen már,hogy a lány nem is élvezi,meg nem is akarja az egészet,csak úgy megtenné.Hát ez minden,csak nem vágygerjesztő,hanem inkább vágylohasztó egy férfi számára.

Szóval maga az ötlet nagyon jó lenne,csak nem így.

23/F

2015. máj. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!