Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert viselkedek igy? 15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedek igy? 15L

Figyelt kérdés
Sokszor ereztem mar azt, hogy nekem kell egy srac es en orokke vele akarok lenni, de csak addig amig meg nem szereztem. Ha mar en is kellettem a sracnak akkor unalmas lett az egesz es dobtam. Most is. Van egy srac akit mar tobb mint fel eve uldozok, ugy ereztem ot tenyleg szeretem, de most, hogy mar en kellek neki, nekem mar nem kell. Es ez rossz, mert nem akarom megbantani, szeretni akarom, de mar egyszeruen nem erdekel.. Miert van ez?
2015. máj. 9. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez az oka a legtöbb szakításnak. A legtöbben csak addig veszik komolyan, amíg be nem teljesül a nagy szerelem, aztán elmúlik a fellángolás.
2015. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Mert hülye vagy... Már ne haragudj. De neked amúgy se tetszik egy srác sem, csak bemeséled magadnak. Azért szeded őket össze, mert növeli az egódat..


El se akarom képzelni hány srác szívét törted így össze -.-"

2015. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán úgy érzed hazudott, hisz eddig elutasított, most meg egyik pillanatról a másikra nem, és ez teljesen leépítette az érzéseid iránta.
2015. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem pont igy volt amig fel nem nőttem...jelenleg 2,5 éves kapcsolatom van,és amikor megismertem a jelenlegi páromat kis idő mulva rájöttem,hogy a többit nem is szerettem,az csak egyszerű fellángolás volt,de akkor gyerek fejjel szerelemnek hittem.Ez az igazi szerelem,más biztos vagyok benne.
2015. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én is ezt csinálom, csak addig érdekes valaki, amíg kb semmibe vesz, vagy havernak tart

főleg, ha egy srácnak tudom, hogy tetszem, akkor igazán nem érdkel

amúgy ez idegesítő dolog, főleg ha lefekszel egy sráccal, akibe utána beleszeretsz, de ő nem ír többé :D

2015. máj. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tuti, hogy kos vagy. a kosok ilyenek, hogy tűzzel vassal törekednek valami felé, de abban a pillanatban, hogy megvan, elengedik... --C--
2015. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6-os: #5ös vagyok és vízöntő, szóval szerintem ennek semmi köze a csillagjegyekhez :DD
2015. máj. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
off, pedig én már azt hittem hogy mérleg.. Azok szoktak ilyen kis mocsadékok lenni
2015. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hat figyeljetek

Bika vagyok

de majdnem.

2015. máj. 9. 16:30
 10/11 anonim ***** válasza:
:O Te bika vagy és tudsz beszélni? :O
2015. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!