Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasinak rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak rengeteg fétise van és az ismerkedés elejen nem mondja meg akkor a pasi akkor egy hazug?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Béla vagyok, 23 éves, szeretem a kikötözést és a pisiszexet."
2015. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Az hazug, aki letagadja, nem aki nem mondja el.
2015. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem az elején kell erről beszélni, különben is el kell utána mondanod...


Komoly? Szia józsi vagyok, szeretek tvzni, xboxozni, biciklizni, jókat enni... jah meg a kaki szexet is szeretem. Hogy hivnak?

2015. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2 #4

Rég röhögtem ilyen jót, köszönöm. :DDDDDDDDD

2015. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hazugság az amikor valótlanságot állítasz. Az elején persze hogy eltitkolod a fétisedet, mert simán leráznának. De azért illik mihamarabb elmondani...
2015. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha csak szexre hajtasz, akkor evidens lenne h felvazolod neki mi a szitu.

Viszont ha vonzalmon,szimpatian tul alakul egy bizalmi (melyebb)kapcsolat,akkor kezdj puhatolozni,celozgatni a fetisekre. Ez lenne korrekt. Igy inditani hulyeseg lenne,viszont ha mar kedvel es bizik benned,szexualisan is nyitottaba valik es kiprobalhat ujdonsagokat.

Mar bocs de nem tudhatom mennyire lehetsz 'perverz',meg nem is az en dolgom,mindenkinek szive joga... csak annyit mondanek h ha ertelmes ferfiember v akkor azert tudod h nem egy fiatal,naiv lanyt kell alkalmaznod extrem vagyaid kielegitesere.... hanem egy tudatos not,aki elvezi es nyitott mindenfele ujdonsagra. (Tenyleg nem bantasbol...:)

2015. máj. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!