Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érez úgy, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érez úgy, hogy olyan borzalmas embernek tartja magát, hogy nem akar mást kínozni vele?

Figyelt kérdés
És így inkább elkerüli a párkapcsolatokat?
2015. máj. 9. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
egy kétméteres kötél kb 1000 forint az obiban... ennyi a boldogság ára.
2015. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelen. :)
2015. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, én.
2015. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1 Az öngyilkosságban közreműködés az élet, a testi épség és az egészség elleni bűncselekmények csoportjába tartozik, a bűncselekmény jogi tárgya a más ember életének védelméhez fűződő társadalmi érdek satöbbi satöbbi
2015. máj. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4#: Tessék, hamár a ctrl+c/v nem megy:


Öngyilkosságban közreműködés


162. § (1) Aki mást öngyilkosságra rábír, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(2) Az a tizennyolcadik életévét betöltött személy, aki tizennyolcadik életévét be nem töltött személyt bír rá öngyilkosságra, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Megvalósítottam a tényállást tessék mondani?

2015. máj. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 az első bekezdés első 4 szava, jó úton haladsz azt mondom :>
2015. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ismételned kéne a különös részt szerintem...
2015. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öngyilkos hajlamú, egyszerűen csak alkalmatlannak tartom magamat arra, hogy más embereket boldoggá tegyek. Ettől függetlenül vágyom rá.
2015. máj. 9. 23:04
 9/9 anonim ***** válasza:
jelen :D de van párkapcsolatom. nem tudom, meddig bírja.
2015. máj. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!