Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez véletlen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez véletlen? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Történt annak idején, hogy kölcsönadtam egy könyvet egy srácnak, akivel együtt jártunk magyar emelt szintű érettségi felkészítőre. Egyébként megkockáztatom, hogy soha nem beszéltünk és azt a könyvet több embernek is kölcsönadtam, nem is egyenesen tőlem került hozzá, hanem valakin keresztül. Aztán lezajlott az érettségi, egyetemre kerültünk és november környékéne jutott eszembe, hogy kellene a könyvem, írtam neki iwiw-en (6 éve volt :D ). Vissza is adta, de megint nem személyesen, hanem valami ismerősön keresztül. Amikor belelapoztam a könyvbe, megtaláltam a ballagási képét benne, amelynek a hátuljára egy szerelmes vers volt írva, amit valószínűleg ő írt (google nem adott ki találatot rá). Bennem akkor fel sem vetődött, hogy ez esetleg nekem lenne, azt gondoltam, hogy véletlenül felejtette benne és valaki másnak szánta. Akkor ha jól tudom, nekem is volt barátom, neki is barátnője. Csak most kerültem újra kezembe a könyv 6 év után és elgondolkoztam azon, hogy mi van ha ezt tényleg nekem szánta. Egyébként azóta sem beszéltünk semennyit. Most annyira nincs már jelentősége, csak kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi a véleménye erről.

2015. máj. 10. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Véletlen volt.

Kivéve, ha akkor jól néztél ki intelligens és kedves voltál, plusz nem tudott a barátodról.

2015. máj. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt barátnője akkor szerintem neki szánta csak lehet elfelejtette oda adni.Vagy be rakta a könyvbe és elfelejtette,hogy oda rakta.

Talán ha szeretett volna valamit tőled akkor megkeresett volna,vagy legalább valami aktivitást mutatott volna.

Szerintem csak véletlen,pláne ,hogy nem is találkoztatok.

2015. máj. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kontakt semmi, el telt hat kerek év .

Érettségi, ballagás előtt évfolyamtársaknak ő is osztogatta a fotóit emlékbe . Tanulmányozta a könyvet és a saját fotója volt a könyvjelző . Hat éve rá sem bagózott, fel sem ütötte azt a könyvet . Véletlen ? Igen az .

2015. máj. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!