Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok magát helyesnek tartó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok magát helyesnek tartó srác, miért van annyira elszállva magától, és viselkedik bunkón?

Figyelt kérdés
Lassan ott tartok, hogy nem is ismerkedek helyes srácokkal, mert akkora arcuk tud lenni. Ha velem kedves is volt egy férfi, mással tudom, hogy elég szemét módon viselkedik.
2015. máj. 10. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Te se vágy mindenkivel kedves...
2015. máj. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a legtöbb szép lànyra is igaz...akkora egójuk van
2015. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert megtehetik, mert úgyis futni fognak utánuk a lányok, nekik nem kell megerőltetni magukat.
2015. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én lányként úgy gondolom, ha bunkó lennék másokkal, akkor én is csak a bunkókat fognám ki, ezért inkább barátságos, és kedves vagyok. Ezeket a fiúkat, akkor nem zavarja, hogy így nem marad meg mellettük egy kedvesebb lány sem?
2015. máj. 10. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges minden ilyen témájú kérdést inverzre fordítani ,köztudott ,hogy mindkét nemnél így van.


De neked sem szabad feladnod azt, hogy olyat találj akihez vonzódnál mert "helyes", emiatt nem kell kétségbe esned.

Kivétel mindig van.

2015. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!