Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ßuzis dolog, ha nagyon elszomo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ßuzis dolog, ha nagyon elszomorít, hogy elhagy egy barátom?

Figyelt kérdés
Rettentően szarul érzem magam, mert a legjobb barátom úgy tűnik mostantól más utakon fog járni, mint én és valószínűleg sokáig nem fogunk találkozni. Úgy érzem magam, mint amikor a legutóbbi barátnőmmel szakítottunk, de echte ugyan azt érzem és ezért kérdezem, hogy most akkor az a meleg énem megnyilvánulása? Majd csak jövőhét végén utazik el, de már most hiányzik. Nem gondolom magam melegnek, mert nem izgulok fel a férfiakra, a nőiesebbekre se, viszont ő nagyon közel áll hozzám és én is fontos vagyok neki. Most vagyok életemben először összezavarodva.
2015. máj. 10. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy esetleg annyira szereted őt, mint egy családtagodat és azért fáj ennyire, hogy elveszted?
2015. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj...A legjobb barátok kb. testvéreknek gondolják magukat, hogyha egy embernek hiányzik a családja, akkor attól ßuzis lesz? Szerintem ez hasonló helyzet, attól még senki sem lesz ßuzi, hogy az EQ-ja több, mint egy krumplinak.
2015. máj. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!