Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tiszteled a nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tiszteled a nőket, mennyire vagy udvarias?

Figyelt kérdés
Ajtót ki szoktad nyitni,kabátot felsegítesz,virágot szoktál venni ?

2015. máj. 10. 23:42
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Még ki is nyalom őket
2015. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, és újabban még szeretik is. :D Kezd visszatérni az emberi fajba vetett hitem!
2015. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%
le jófiú
2015. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
50%

Ajtót ki szoktad nyitni?

Nem, csak ha látom, hogy valaki nagy csomagokkal jön, akkor megfogom az ajtót, de ezt férfinak is megteszem.


Kabátot felsegítesz?

Nem, nekem sem segíti fel senki. Sosem értettem, egy nő miért nem tudja egyedül felvenni a kabátját?


Virágot szoktál venni?

Nem, mert ez csak egy pénzkidobás, hogy a virágárusok jól megéljenek és környezetvédőként szerintem a virág helye a virágoskertben van, nem pedig egy vázában vegetálva.


És nőnapon sem köszöntöm fel a nőket. Én mindenfajta pozitív diszrkimináció ellen vagyok, mert már egy nőnek így is sokkal könnyebb az élete, mint egy férfinak. És az összes udvariassági szabályt egy ókorból ránkmaradt hülyeségnek tartom.


26/F (meleg)

2015. máj. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 opened paradise ***** válasza:
82%

Ez nem nemtől függ,egy alap tisztelet mindenki felé megvan,amit el is lehet bukni.

Állítólag eléggé.


Igen,igen,ha van kinek igen.

2015. máj. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon, ja. Kő kóla?
2015. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Semennyire.
2015. máj. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem. :) Ezeknek egyébként semmi köze a tisztelethez.
2015. máj. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak a neme miatt nem tisztelek valakit, de azért alapvető emberi tisztelet van, meg az illemet is tartom. :) Kinyitom nekik az ajtót, felsegítem a kabátot, és virágot is veszek annak, akinek udvarolok épp.


21/F

2015. máj. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Mindenkivel udvarias vagyok, kivéve a szép csajokkal, mert nekik így is van elég seggnyalójuk, akik körbeugrálják őket.
2015. máj. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!