Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csajoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csajoknál sokkal természetesebb a csajhaverral való smárolgatás mint a srácoknál?

Figyelt kérdés

előre leszögezem, hogy semmi előítélet nincs bennem, a fenti tény háttere érdekelne. pl annak hogy a csajok miért ribik ha sok sráccal voltak fordítva meg menő, ennek is megvan a maga evolúcióbiológiai oka (egy nő nem tud hetente teherbe esni tehát jól meg kell fontolja kivel van, míg egy srác akkor férfi ha tovább örökíti a génkészletét, na meg egy hét alatt termelődik annyi spermium ami a világ összes nőjét teherbe tudná ejteni).


biztos ennek is megvan a maga biológiai/társadalmi oka. ti mit mondtak miért van ez?


2015. máj. 11. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
mert az évezredek során a nők sokkal közelebb álltak egymáshoz, mint a férfiak, a sorközösségük közel hozta őket egymáshoz és egy sokkal intimebb kapcsolat alakult ki köztük, éppen ezért sokkal több a nők között a látens leszbikus. a smárolgatás kicsit túlzás, de ők sokkal szabadabban ölelkeznek, ugranak egymás nyakába és fekszenek egymás ölébe hajtott fejjel, mint egy férfi, számukra ez természetes és sokkal szabadabban kezelik ezt a tényt, ellenben egy férfi ilyen típusú megnyilvánulásai egy másik férfi felé tabunak számítanak.
2015. máj. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tudod ha van egy kulcsod ami az összes zárt nyitja az egy elég jó kulcs ugye??

De ha van egy zárad amit minden kulcs kinyit az elég rossz zár ugye??

Ez a külömbség a menöség és a riba*cság között ;)

2015. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha van egy lakatod, amit minden kulcs kinyit, akkor az egy nagyon szaar lakat...

De ha van egy kulcsod, ami minden lakatot kinyit, akkor az egy kuurva jó kulcs...

2015. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 #3: félreértették a kérdést, amit kiegészítésként írtam az csak arra volt példa hogy mindennek megvan a maga alapja, nincs szüskégem ilyen kulcsos hasonlatokra az totál más téma :D a kérdésem az lenne amit a kérdésben írtam ki


#1: na ez már hasznosabb válasz. és szerinted az hogy a történelem során közelebb álltak egymáshoz az megindokolja azt hogy smárolgatnak egymással?

nem azt mondom hogy mind, de hidd el kb alig tudok olyan csajt mondani az ismertségi körömben aki legalább egyszer ne smárolt volna valamelyik barátnőjével. persze kinek mennyi ilyen ismerőse van, de pl srácoknál egy ilyet se tudok mondani, vagy ha lenne ilyen azonnal felvetődne hogy melegek, pedig csajoknál az abszolút hetero csajoknak is akad 1-1 iylen buli az életükben "kíváncsiság" címszóval

2015. máj. 11. 08:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyen szót, hogy "csajhaver".
2015. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik sem természetes. Azért gondolhatod így, mert hetero fiúk között sokkal gyorsabban elítélik, kirekesztik azt, akinek a férfiassága bármilyen módon megkérdőjelezhetődik, míg lányok között nincs ilyen, ráadásul a lányok sokszor imponálni akarnak a fiúknak és azért vállalják esetleg ezt be, mert a srácoknak tetszik, ha csókolózó lányokat nézhetnek.

De lányként mondom, soha meg nem csókolnék egy másik lányt és az ismerőseim sem.

2015. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a kulcsos példa eléggé lejárt lemez, közismerten fárasztó megközelítése a témának, kb: köze nincsen a témához, csak marha jól hangzik :DDDDD


Kérdésre.

Nem tudom megmondani őszintén szólva.

Talán azért van ezen a téren a lányok felé több elfogadás, mert a téma megítélésben a fő vélemény formálók a fiúk ők pedig nagyon is izgatónak találják két lány csókolózását.

Én legalábbis úgy hiszem, hogy ha a lányokat is izgatná két csókolózó srác, illetve legalább olyan mértékben ki is mondanák ezt mint ahogy a srácok kidomborítják a nemiséget sokkal elfogadottabb lenne két fiú között is.

A sorsközösségben is lehet valami, a tartósan összezárt fiúk között drasztikusan több a homoszexuális aktus.


A ribi-menőség meg igazából szerintem történelmi okokra vezethető vissza. Évezredeken keresztül elítélték azt a nőt aki egyáltalán merte élvezni a szexet nem, hogy szeretőt tart. Ennek van egy ilyen gyökere. Ez a reflex még nem halt ki (bizonyos értelmi szint alatt) és még kell eltelnie időnek mire mindenki felfogja, hogy a másik nemi életében nem p--ázunk bele, és nem ítélekezünk nyakra főre :))) Evolúció biológiailag a nők is eléggé poligámok. :D


Én történelmi okokat látok pusztán csak.

(amúgy bíztatok minden lányt, hogy az ilyen kulcsos példákkal jövő srácokat mindegyik ugassa le, a saját megbélyegzését elkerülendő)

2015. máj. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én úgy látom, hogy ez manapság kezd megváltozni és már a férfiaknál sem annyira ciki ez a dolog és most nem a smárolgatásra értem. Én nagyon csodálkoztam amikor a heteró férfiak is ezt csinálták társaságban, egymás ölébe feküdtek stb, de ők tényleg heterók.

Én részemről smaci volt fiúval, le lehet pontozni, de full heteró vagyok egyébként, heccből kipróbáltam nagyon szép fiúval, nem vonzott egyáltalán, de a szex gondolata viszont már taszít. Szerintem inkább azok a látensek, akik már egy kis csóktól is fújolnak, mert az már milyen ratyiság két fiú között, egyáltalán nem férfias. Nem egyet ismerek, akik a legjobban fújoltak a melegekre és kiderült, hogy volt fiúval....

2015. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és szerintem az sem igaz, hogy a nők többet voltak együtt. Mondjuk ők lehet együtt nevelték a gyerekeket, de addig a férfiak mondjuk együtt vadásztak.
2015. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nőknek javarészt ugyanaz a sors jutott anno, társadalmi osztálytól függetlenül: férjhez menni, gyereket szülni és a háztáji munkákat elvégezni, bár ez utóbbi a nemeseknél kimaradt, de az első kettő náluk is megvolt, míg a férfiaknak sokkal több lehetőségük volt az életben, még egy parasztnak is. Azáltal, hogy a nőknek a sorsa nagyjából megegyezett szinte mindenhol, így sokkal könnyebben megértették egymást és átérezték a helyzetüket, ezáltal sokkal közelebb kerültek egymáshoz, a férfiak azonban sose tudtak különösebben heterogén közösségeket alkotni a foglalkozásbeli különbségeik miatt, lásd egy paraszt és egy földesúr felesége sokkal közelebb állak egymáshoz lelkileg, mint a paraszt és a földesúr, mert mindkettejüknek ugyan az volt a céljuk, azaz szülni és nevelni. Az egyazon sorközösségekbe tartozók nagyon jól megértik egymást és nincsenek gátlásaik egymással szemben, ezért lehetséges az, hogy a nők sokkal intimebb viszonyt tartanak fenn egy hozzájuk közel álló nővel, mint egy férfi egy hozzá közel álló nővel pl. két barátnő simán alszik együtt, ha csak egy ágy van, míg két barát sokkal inkább megegyezik, hogy felváltva használják az ágyat. Manapság persze már a nők is sokkal különbözőbbek, mint pár száz éve, már nem annyira egynemű a sorsuk, de a sok ezerévnyi egymásra utalás megmaradt a köztudatban. A leszbikusságról meg annyit, hogy a nők számára a homoszexualitás sokkal tolerálhatóbb, mint egy férfi számára, ugyanis (ismét csak anno) egész máshogy tekintett egy férfi és egy nő a homoszexualitásra. Egy nő úgy értelmezte, hogy két azonos nemű azért van együtt, mert olyan beállítottságúak, hogy az igényeiket csak egy velük egynemű tudja kielégíteni és megérteni, ellenben egy férfi számára a homoszexualitás a férfi privilégiumokról való lemondással volt egyenlő (ami akkoriban egy klubkártya volt a jobb élethez) és torz lelkűnek tekintették azokat, akik lemondtak erről a kiváltságról. A nők sokkal homogénebb réteget alkotnak, egy ilyen tagjai pedig sokkal közelebb állnak egymáshoz, míg egy férfi alapvetően sokkal kevésbé vevő a társulásokra és ezért olyan nehéz őket egységes és megértő csoporttá gyúrni (mielőtt valaki a hadsereggel jön had áruljam el, hogy az egy hierarchikus csoport, ahol a tagok nem egyenlő felek). Azáltal, hogy megértesz valakit, sokkal elnézőbbé válsz vele szemben és sokkal jobban fogod tolerálni a viselkedését és sokkal szabadabban fogsz viselkedni a környezetében. A kulcsos metafora meg egy hatalmas baromság, amivel különbséget tesznek a férfi és a női szexuális étvágy között a férfi javára, holott mindkettő ugyanolyan egészséges, semmi különbség nincs aközött, hogy egy nő szexel 6 férfival, vagy egy férfi 6 nővel, joga van mindkettőjüknek mindegyikhez, ez a közmondás is egy ostoba, sötét korból visszamaradt mantra, ahol egy férfit macsóvá, egy nőt meg riban€cá tett a sok szex.
2015. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!