Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, akarjam a dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, akarjam a dolgot, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe nagyon szerelmes voltam. Történt valami a kapcsolatunk elején, ami együnk hibája sem volt, de tönkretette az egészet, mert kiszerettem belőle.

Nem tudom, mit tegyek, mert nem vagyok már szerelmes belé (ő elvileg még mindig szerelmes), de szeretem és nagyon hiányzik a kapcsolatunk, mert olyan fajta ember, akit mindig is kerestem és amilyenre mindig vágytam. De ugye szerelmes már nem vagyok, csak gyengéd érzelmeim vannak iránta, de nem úgy, mint régen.

Mit tegyek?

Nem vagyunk már tinik, mindkettőnk érett gondolkozású, csak nekem nincs sok tapasztalatom párkapcsolatok terén, ezért nem tudom, hogy mit csináljak.


2015. máj. 11. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hagyd neki meg a lehetőséget hogy olyan találjon aki viszont szereti.

Mi értelme van annak hogy csak hitegeted szegény?

2015. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem hitegetem, nem vagyok az a fajta, azért is kérdeztem, hogy mit csináljak.

Ő azt mondta, hogy ugyanúgy szeret és szeretne velem maradni. Én megmondtam neki, hogy sajnos már nem vagyok szerelmes, de azt mondta, megérti, de ha folytatnák ott, ahol megszakadt, talán visszajönne az érzés.

2015. máj. 11. 09:24
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerinted visszajönne?

Ő azért mond ilyeneket mert szeret, de ha te nem szereted akkor fölösleges húzni a dolgot.

2015. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem... egyikőtök se tehet róla, de kiszerettél belőle?
2015. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Őszintén elmondtam neki, hogy nem vagyok már szerelmes, azt mondta, érti, de ő még mindig az és szeretné, ha együtt maradnánk.

4.:igen, senki hibája nem volt, de kiszerettem belőle. Tudom, hogy furcsán hangzik, nem akartam leírni az egészet, mert nagyon hosszú lett volna, ha gondolod, megírom levélben és meg fogod érteni.

2015. máj. 11. 09:30
 6/12 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy vágysz-e arra, hogy ágyba búj vele, és szexelj vele? Ha nem vágysz rá, akkor engedd el a srácot.
2015. máj. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy vannak iránta érzelmeim, de nem szerelem, csak szeretet, vagy nem is tudom, mi. Nagyon fontos nekem és szeretném boldognak látni, de nem érzem azt, mint előtte
2015. máj. 11. 09:54
 8/12 anonim ***** válasza:

Azáltal hogy becsapod nem lesz boldog....

Mond neki hogy nem és kész. Csak azért akarod magadhoz kötni mert olyat találtál benne amit másban nem, de nem érzel iránta más csak szeretet. Ha meg jön egy csávó akibe beleszeretsz és kivágod akkor az neki szerinted hogy fog esni?

Legyél már felnőtt....

2015. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A jó Isten áldjon már meg benneteket! Miért a szerelembe vagytok szerelmesek!?

A szerelemnél sokkal letisztultabb a szeretet! Nem vagy szerelmes, "csak" szereted? Na b+! Mint gondolsz "érett gondolkodásu"? Mi kell egy hosszu kapcsolathoz?

Nem szerelem!

2015. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De nem hazudtam neki, megmondtam, hogy nem vagyok szerelmes belé!

Sosem dobnám ki, ha együtt maradnánk, nem tudnék soha többé úgy szeretni valakit, ahogy őt szerettem. És nem véletlenül dilemmázok, ilyen emberrel nem fogok soha találkozni, mint amilyen ő.

2015. máj. 11. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!