Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még? Az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Az exem zaklat! (hosszú)

Figyelt kérdés

4 hónap (!) együttlét után szakítottam vele, mert nem volt hajlandó elfogadni, hogy a szüleim nem engednek el mindig mindenhova (én 16, az exem 21).

Először elkezdett fenyegetőzni, hogy de ő öngyilkos lesz, ha nem szökök el otthonról, mert nincs értelme az életének így (amúgy kb napi szinten együtt voltunk, csak nem aludhattam vele).

Később zsarolni próbált, hogy elmond minden a szüleimnek (alapból mindent tudnak o.O ), és hogy megkeseríti az életünket, ha nem lehetek vele éjjel-nappal. Most meg elkezdett zaklatni.

Tegnap éjfél körül idejött a házunkhoz. Először csak SMS-eket írogatott, majd hívogatott.. én annyit válaszoltam neki, hogy menjen haza és nem akarom őt most látni. Majd kopogtatott... apukám nyitott ajtót neki. Bőgött és azt mondta, hogy csak beszélni akar velem, és hogy szeret és sajnál mindent. Apu visszatartotta, mert be akart jönni a lakásba, és 1 óra múlva kb haza ment. Eközben én végig írtam a szüleinek, tesójának, mindenkinek, elsősorban a szülei száma miatt, hogy fel tudjam őket hívni, hogy vigyék haza. De semmi válasz sehonnan (jó mondjuk késő este mit is várt az ember...)

Azt hittük, hogy oké innentől lenyugszik, de ma reggel is idejött (mert egy suliba járunk) és csengetett, kopogtatott, hívogatott.. mindent csinált.

A szüleimmel megbeszéltük, hogy itthon maradhatok pár napig (apuval), de egyszer úgy is össze fogunk futni a folyosón. Addig reménykedek hogy a szülei látni fogják az üzenetemet.

Úgy döntöttünk apuval, hogy az lesz a legjobb megoldás, hogy egyszer szépen végighallgatom, hogy mit szeretne, majd elmondom neki, hogy én ebből nem kérlek és hagyjon békén. Ha ez sem válik be megyek az igazgatóhoz illetve személyesen felkeresem a szüleit.

Na de ha ezek sem hatnak? Apu mondta, hogy ha kell a bíróságig elmegy, de én nem akarok ekkora balhét...

Mit tanácsoltok, mit tegyek?



2015. máj. 11. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Apuddal hallgassátok végig, és zárjátok le. Ha ez sem elég akkor rendőrséghez fordultok hogy zaklat SMS-ekkel, meg hívogat sőt még éjfélkor is elmegy hozzátok.

Ha ezek után is zaklat megy a dutyiba hogy lehiggadjon.

2015. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te 16 ő 21 és egy iskolába jártok!?

Gondolom 4 hónapja meg még senki nem tudott lebeszélni a "C" kategoriás csávorol!

Gondolod a családja lépni fog? Összetartobbak !

Nyugodt lehetsz! Előttük minden vagy csak úri lány nem!

Öszintén szólva avval kitörölheted, hogy szoltok a dirinek!

Vegyétek fel a zaklatását esetleges fenyegetését teloval akár! Rá kell hivni a rendőröket ha cirkuszol! Bár ... :/

2015. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod neki, hogy nem akarod MOST látni.... Ezzel azt érzékelteted, hogy de később igen. Jó hogy zaklat szerencsétlen. Állj már a sarkadra és légy már határozott.
2015. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

#2, igen egy iskolába járunk, mert ő most végzi a sulimban a második OKJ-s tanfolyamát.

#3, igazad van.. nem volt elég egyértelmű a megfogalmazásom!

2015. máj. 11. 10:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De ne negyszemkozt talalkozz vele. Ha mas nem,valaki (ferfi) legyen ott a kozeledben.
2015. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4, mindenképp!


És.. mit csináljak, ha ezek után sem áll le?

2015. máj. 11. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Feljelented
2015. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!