Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy oszt. Kiránduláson elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy oszt. Kiránduláson elég közeli kapcsolatba kerültem egy lánnyal, mi a véleményetek (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szóval én úgy hallottam a piás ember őszinte, jobban megnyílik és ez a csaj most engem teljesen felkavart. Kicsit piás volt igen de emlékszik mindenre, ő azt akarta hogy megcsókoljam de mivel piás volt én nem tettem, nem tudtam, hogy tényleg akarja-e, és ez a dolog nyugtalanít, úgy érzem meg kéne beszélnem vele és onnantól kezdve akármi lehet, szerintetek?

2015. máj. 11. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
de hülye vagy! xd meg kellett volna csókolnod :D
2015. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom basszus xd de mos ha beszelek vele az jo ötlet?
2015. máj. 11. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
utólag már mindegy
2015. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nyugodtan beszélhettél volna vele (vagy még most is, ha aktuális), de becsülöm, hogy nem csókoltad meg! Nem sok srác tette volna ugyanezt. :) Beszélj vele, ha úgy érzed! ;) Sok sikert. :)


16/L

2015. júl. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!