Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül havonta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül havonta, hogy kellj a nőknek?

Figyelt kérdés

Ez inkább ilyen költői kérdés, de leirom a sztorimat, hogy kb mire is gondolok.


Én ugye nem születtem jó testalkattal, nem vagyok sem magas, sem jóképü.


Nyilván az olyan emberek mindig kellenek a nőknek, de én nem.


És sulyosbitja a helyzetet, hogy mindennap megfürdök, de csak ilyen nyálkás nyirkos vagyok állandoan. És hát jó büdös is. Meg viszket mindenem, mert nem hidratált a bőröm, és hát nem valami kellemes.


Arckrémet is multkor 12 ezer forintért vettem, de az sem ért többet, mint a 3 ezer forintos nivea.


Most vettem egy 3 ezer forintra leértékelt dezodor a müllerben, és VÉGRE nem izzadok, de sztem csoda, ha egy hónapig ki fog tartani.


És hihetetlen mennyire sokat javit az életminőségemen, hogy estére nem vagyok büdös.


Nem kell annyit mosnom, nem kopnak a ruháim, stb.


Eddig egy ruhát kb csak egyszer tudtam felvenni :(


Na és azért gondoljátok el, hogy havi 3 ezer forint csak azért, hogy ne legyek büdös az kicsit durva...


2015. máj. 11. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Aki így gondolkodik,az szerintem ne is csodálkozzon rajta,hogy nincs senkije...
2015. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mindig akad valaki, csak általában nem valami vonzóak :(
2015. máj. 11. 21:08
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet még drágább, de bőrgyógyász?
2015. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ha nem fürdök 1-2 napig, akkor utána bár kva büdös vagyok, meg zsíros a pofám, de legalább nem viszket semmim
2015. máj. 11. 21:10
 5/16 anonim ***** válasza:
nálam ez nem pénz kérdése, nyerhetnék a lottón és költhetnék bármennyit, nem kellenék a nőknek (jó, persze, a pénzéhesebb személyeket lehet, hogy megfognám napi 100k Ft-tól, de ezt hagyjuk..)
2015. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
sztem ha már lenne pénzed, akkor adnál neki egy szobát, ahol lakhat ingyen, de napi dugás, akkor benne lenne....egy ideig...utána ugyis lelépne egy másik csávohoz, akiért szintén dugnia kell a lakhatásért, de az a pasi jól néz ki.
2015. máj. 11. 21:13
 7/16 anonim ***** válasza:

a teljesség igénye nélkül leírom erre felénk milyen árak vannak, és mikre költök kb havonta:

kondibérlet: 7 ezer.

fehérje étrendkiegészítő (edzéshez kell): 8 ezer.

szoli (bár most nem járok, de el kéne kezdeni) heti 2x = 4 ezer/hó

egyéb krémek, dezodorok stb 2 ezer


edzésre kb ennyi havonta, több mint 20 ezer ft.


és semmibe se merültem bele. sőt...


ez utan jön az öltözködés, igyekszem stilusosan de olcsón öltözni...

ezt lehetelen arban megfogalmazni sztem...


fodrász 2 havonta 1500 ft.


akkor ezenkívül lehente még csomo minden.

2015. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
6. írtam, hogy ezt az esetet hagyjuk, mert nem "miattam" lenne velem, hanem csak a pénz miatt
2015. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7. plusz még a "jó kaják" is többe kerülnek, feltételezem
2015. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Na, szedj össze egy kis önbizalmat, mert ilyen hozzáállással te akkor se kellenél a nők többségének, ha te lennél a világ legdögösebb pasija.


Nem minden nő egyforma, van, akinek a magasabbak jönnek be (akkor is, ha kicsire nőtt, talán pont amiatt), de ismerek olyan alacsony nőt, akinek a férje is picike, mert neki meg ez a jó.

Nézz körül jobban és szedd össze magad. No, meg azért kérdés, neked milyen az igényszinted? Meg hogyan próbálkozol? Nekem van olyan pasi az ismerőseim között, akinek a stílusától frászt kapok, pedig egyébként nem bunkó, csak tőlem ez annyira idegen és mesterkélt, pedig lehet, hogy neki ez a legtermészetesebb dolog a világon, de nem vagyunk egy hullámhosszon.

Van-e valami rossz szokásod, amit nem mindenki tolerál (a pesszimizmusodon kívül)? Pl. az én szervezetem nem tolerálja a dohányzást, így akármilyen jó pasi lehet valaki, ha dohányzik, nem jöhet szóba.

Viszketés... stb. Nem gyanakodtál még allergiára vagy hasonlóra? Én pl. kipattogok a magoktól és az ilyen csokiktól, de iszom egy allergia teát, és azóta sokat enyhült, pl. már nem gyullad be és nem fáj olyan mértékben, mint régebben.


Viszont, ami nagyon fontos! Amíg önmagadnak nem felelsz meg, másnak sem fogsz hosszú távon megfelelni. Magadért érezd magad jobban a bőrödben, egyedül is, és akkor más is alakulni fog.

2015. máj. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!