Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő írt nekem, de most nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő írt nekem, de most nem válaszol. Ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Az elmúlt pár hétben kölcsönösen lájkolgattuk egymás képeit facebookon meg instagramon. Szerdán a barátnőimmel iszogattam, ő meg a barátaival. A vége az lett, hogy egy asztalnál ültünk, beszélgettünk, bár hozzátenném, hogy kicsit sok volt az alkohol. Megfogta a kezemet, de egyébként nyomult idegesítőem, mint a fiúk általában szoktak. Kikisért a buszhoz, utána másnap reggel írt facebookon, össze is futottunk, de a barátaimmal voltam és nem igazán figyeltem rá, ezért nem is ült le mellénk és elég hamar elment. Másnap írtam neki, mondta hogy azért nem írt, mert azt hittem leszarom. Mondtam, hogy nincs így. Másnap éjfél után írt csak, de mire válaszoltam már lefeküdt aludni. Ez vasárnap hajnalban volt. Ma meg ugye hétfő este van, és még mindig nem írt vissza. Tudom, hogy szombaton meg vasárnap reggeltől késő estig dolozott, de azt hiszem ma már nem. És nem értem, mi van most. Egyébként azóta snapchaten meg instagrammon se volt fent. Facebookom elvileg igen, de nem tett ki meg nem lájkolt semmit, szóval nem tudom mi van vele. Bár lehet jobb is, mert nagyon nem illünk össze. Mégis egész nap rá gondolok, és óránként megnézem, hogy elolvasta-e már a válaszomst az üzenetére.

18/L



2015. máj. 11. 22:03
 1/7 Interferencia ***** válasza:
Bocsi, de te nem vagy normális.
2015. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsit hagyja, hogy érezd a hiányát. Én legalábbis ezt tenném a helyében:)
2015. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első, miért gondolod így? Tényleg érdekel, mert lehet hogy igazad van, csak én nem veszem észre.:)
2015. máj. 11. 22:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Második: remélem igazad van, mert nagyon félek, hogy nem lesz belőle semmi. És ha így van, akkor nagyon bejött neki..:D :/
2015. máj. 11. 22:10
 5/7 Interferencia ***** válasza:

Leginkább erre a részre gondolok:


"Egyébként azóta snapchaten meg instagrammon se volt fent. Facebookom elvileg igen, de nem tett ki meg nem lájkolt semmit, szóval nem tudom mi van vele. Bár lehet jobb is, mert nagyon nem illünk össze. Mégis egész nap rá gondolok, és óránként megnézem, hogy elolvasta-e már a válaszomst az üzenetére. "


Ha ezután is kérdéses, szívesen kifejtem.

2015. máj. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd ír ha mindketten egyszerre fent lesztek.
2015. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így visszaolvasva bocsi a gépelési hibáért: *válaszomat

És az igaz, hogy túl sok 21. századi gagyi alkalmazást említettem, és hogy gáz, hogy ellenőrzöm mindenhol, de nem tudok mást csinálni... Azért nyugodtan fejtsd ki.:)

2015. máj. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!