Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb sztori,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb sztori, amit itt olvastál?

Figyelt kérdés
Természetesen perverz,teli szexualitással lévő sztorira gondolok. :)
2015. máj. 11. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

olyan szánit amit itt kaptam p.ü-ben sexmonológ ?

mert akk az : D 18/L

2015. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Chopen ***** válasza:
2015. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amikor egy vecsesi fiatal lanyrol irtak aki megeroszakolja a ferfiakat es a gechit egy fahordoba gyujti hogy megorizze a fiatalsagat :D
2015. máj. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1: igen, számít.
2015. máj. 11. 22:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer küldtek nekem egy megerőszakolós kisregényt.. Ha érdekel elküldöm privátban ;)
2015. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kettes iszonyatosan kiégtem :DDDDDDDDDDD
2015. máj. 11. 22:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor egy csaj azért akart szakítani a pasijával, mert az Red Alert zenére dugta meg.
2015. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kettesen én is... :D :D És a legjobb, hogy együtt vannak.
2015. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy nő ki volt akadva, hogy az új pasija szex után mindig ragaszkodott hozzá, hogy Ő (a pasi) dobja ki a gumit. Mivel a pasi régi szeretője úgy akarta őt magához láncolni, hogy a gumiból szex után titokban magába öntötte a spermiumokat. Így esett teherbe és tette apukává a pasit. :DDD na erről mit gondoltok?


Volt olyan is, hogy egy srác drágának tartotta a gumi óvszert és helyette zacskót akart használni. :D


Mindkettő több éves sztori ezen az oldalon.

L20

2015. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Már nem igazán emlékszem, itt voltak-e, családi kapcsolatokban vagy szexualitásban, mert ezeket keverem, plus ugye egy-két éve volt az átstrukturálás, ezért régen lehet, más kategóriában voltak. Volt sztem, ami ma már a tinisben lenne.


Volt egy olyan, hogy a nő összejött a pasival a pénzéért, lett egy más etnikumú (asszem fekete, de ebben nem vagyok biztos) pasija, akivel csak dugtak. aztán megtalálta élete szerelmét. De terhes lett, és szte a feketétől, aki közben elhagyta, és nem tudja, mit csináljon, mert így egyik pasi sem fog kitartani mellette :D.

2016. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!