Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne rávenni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne rávenni hogy végre bevallja amit érez?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már kb másfél éve bejön. Ő mást sem csinál, csak állasndóan a külsőmet kritizálja (pedig mások szerint szép vagyok), bámul rám olyan bánatos kiskutya szemmel vagy teljesen normálisan lehet vele beszélni. Sőt. Olyankor ő a legeslegaranyosabb a világon. :)

16/L és 16/F



2015. máj. 11. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
lolpls, kabbe bazz
2015. máj. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Feltételezem, te is egy, az éretlen kisgyerek-agyú fajta fiú lehetsz.
2015. máj. 11. 22:53
 3/5 anonim válasza:

Ezt nem igazán értem, mivel azt mondod h a külsődet kritizálja állandoan, de olykor ő a legaranyosabb a világon?

Azé ne hagyd h lerombolja az önbizalmad, ha teccik esetleg ovatosan probalgass beszelni erről vele:))

2015. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ami nincs, azt nem lehet lerombolni :D

Köszönöm a válaszod, megpróbálok vele beszélni, habár a "barátai" miatt nem fűzök hozzá túl nagy reményeket...

A kritizálást meg úgy kell elképzelni, hogy bámul szinte minden órán mint aki mondani akar valamit, de mikor végre odajön és beszél, akkor csak annyit mond, hogy pl. csúnya vagyok ma is. De ezek a "beszólogatások" kezdenek elmaradozni. :)

2015. máj. 12. 21:34
 5/5 anonim válasza:
Ha megint ezt mondja, kérdezd meg, hogy miért mondja vagy vágd vissza te is ugyanazt.
2016. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!