Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész életében csak szexkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életében csak szexkapcsolatban akar élni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, 2 éve vagyok vele szex kapcsolatban. De már ezt befejeztem vele mégis hívogat! Azt hiszi jogy egész életem annak szánom hogy vele szexelek. Tudja hogy komolyat nem akarok tőle de akkor miért nem akarja felfogni hogy már szexelni sem akarok vele?. Egész életében csak szex kapcsolatban akar élni,sosem fog megkomolyodni? Amugy 26 éves.
2015. máj. 11. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozik
2015. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Könnyebb neki próbálkozni a régi felé mint újat keresni. Ennyi az egész :)
2015. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ő nem nő, nem megy lejjebb az értéke, sőt, ha jól csinálja a dolgait, most indul meg felfelé. Élettapasztalat, karrier, kinézet, stílus... Most nyílik meg előtte a világ. Nem fogja lekötni Magát Hozzád. Jól tetted, hogy befejezted, ha másra vágysz! De ne mondd meg másoknak, hogyan éljenek.
2015. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sosem akarnám hogy lekösse magát hozzám. Ez csak szex volt amit tisztáztunk az elején! Csak hogy nehéz megszabadulnom tőle mert hiába tudattam hogy vége nem akarja megérteni! Azt hiszi mindig kéznél leszek neki de téved! Más az élet célunk. Szeretnék szerelmes lenni valakibe,ő meg csak szexet akar! Itt pedig mostmár elvállnak utjaink.
2015. máj. 12. 00:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Rázd le, majd talál magának másik szexpartnert, Te meg szerelmet.
2015. máj. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egész életében csak szexkapcsolatban akar élni?"


Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Mi sem tudhatjuk jobban, mint te két évnyi ismeretség után.


Szerintem itt nem az a lényeg, hogy ő mit akar, hanem az, hogy neked azt kell tudnod, hogy TE mit akarsz.

2015. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!