Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ez miért van? Mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez miért van? Mikor és miért "viselkedtek" így?

Figyelt kérdés
Beszélgetek egy osztálytársammal, aki tetszik és tényleg rég óta jóban vagyunk. Viszont sosem ír ha én nem írok. Beszélgetést se nagyon tartja fenn csak ritkán vagy ha én "beszéltetem". Egyébként személyesen is jól elvagyunk csak így egy kicsit aggasztó ez. Nem kíváncsi rám? Nem elutasító sosem, csak zavar kicsit, hogy ő sosem ír...

2015. máj. 12. 00:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Vagy ne kérdezz semmit, egyszerűen mondd meg neki: figyu, nyugodtan írhatsz te is, nem kell megvárni míg én írok, szeretek veled beszélgetni a cseten is.

Ennyi...ha ezen, meg amit az előző válaszoló is írt, megsértődik, akkor más gond van.

2015. máj. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az még a jobbik eset, ha a csajt egyszerűen nem érdekled, elviseli a társaságod, néha élvezi is, de alapjában véve max egy haver vagy.


A rosszabbik, hogy sajnos egy csomó nő ilyen, ha beszélteted, szórakoztatod, keresed azt elfogadja, de ha abbahagyod, akkor ő véletlenül sem veszi fel a kapcsolatot veled, ír rád, hív fel, megy oda hozzád. Én egy idő után megunom az ilyet, hogy ha nem keresem 2 hétig, akkor ő nem teszi, elkönyvelem, hogy nem érdeklem, és tovább lépek. Ilyenkor szoktam megdöbbenni, amikor fél év múlva visszahallom, hogy mennyire jó volt velem, mennyire vágyott arra, hogy legyen valami, de én eltűntem szó nélkül... De most tényleg fájt volna egyszer rám írni vagy felhívni, hogy figyelj, van egy jó program, eljössz velem? (mindezt úgy, hogy az első lépéseken túl vagyunk régen, tehát nem azt várom, hogy ő kezdeményezzen az elején).

2015. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!