Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek akarhatott valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akarhatott valamit? A fiú. Tőlem.

Figyelt kérdés

Hétvégén bulizni voltunk a baráti társaságommal, és egy új fiúra bíztak rá a barátaim akit előtte nem ismertem, hogy vigyázzon rám, mert megbízható és ő ivott a legkevesebbet..(nem tudom, hogy magától is szívesen tette volna) de buli előtt nagyon jól elhülyéskedtünk meg beszélgettünk, megdícsérte a hajam is stb. Szóval egész este cuki volt, mellettem volt, belékarolhattam végig, a vállára dőlhettem becsiccsentett állapotomban, mindenhol fogta a kezem, még a taxiban is amikor stabil volt a pozíció. Rendesen átkulcsolta az ujjaimat és úgy hagyta. Ezen meglepődtem. De aztán az este folyamán párszor eltűnt mellőlem, és akkor rámhajtottak más palik, de láttam hogy visszajött így én is hozzá táncolni. Este még beszélgettünk egyet buli után semleges dolgokról, majd hazamentünk mindenki a saját útjára.


Most ebbe csak én gondolok bele többet?


2015. máj. 12. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kene talalkoznotok kettesben. Akkor kiderul
2015. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdés,hogy azóta keresett-e a srác.
2015. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem, ő az ilyenekhez nyuszi elvileg, azt mondták.
2015. máj. 12. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy te akarsz-e valamit. Ha igen, akkor hajrá, derítsd ki, hogy ő mit gondol erről.
2015. máj. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy akarok, már rájöttem. Sokat gondolok rá azóta...
2015. máj. 15. 20:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is az van ,hogy kifogtál egy rendes pasit ,csak a probléma ott van ,hogy nem mer nyitni ahogy írtad is ,úgyhogy én azt javaslom ,hogy keresd meg mert van egy olyan érzésem ,hogy ő is fog örülni neki.

Úgyhogy Hajrá sok sikert! ;)

2015. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Összejöttünk azóta.:) Szerelem.
2015. szept. 11. 00:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Na Gratulálok hozzá! Így kell ezt! ;)

Remélem nagyon sokáig együtt lesztek boldogságban!

2015. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!