Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy hízlalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy hízlalom a barátomat?

Figyelt kérdés

Február óta lakunk egy kollégiumi szobában a barátommal. Mikor észrevettem, hogy felszedett picit, lett kicsi pocakja, elkezdtem "rásegíteni", mert nagyon eseteim a macis srácok. Nem durva dolgok, ilyesmiket csináltam:

-többször főztem neki meglepetésből, amit szeret

-igyekeztem többször felvetni, hogy menjünk fagyizni/pizzázni

-szoktam venni nassolnivalót, ha ki van téve, mindig sokat eszik belőle

Most már pár hónapja csinálom, és már látványos, hogy hízott, főleg a pocakján:-P nem akarom, hogy elhízzon, de örülök, hogy mackós lett. Viszont lelkiismeret-furdalásom van, hogy nem tud róla, hogy miattam is hízik. Szerintetek baj, hogy ezt csinálom? És baj, hogy nem mondom el neki?

21/L



2015. máj. 14. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
xD
2015. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Ha zavarná, akkor nem enne annyit és tenne a hízás ellen. :)
2015. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Még annyi érdekelne, hogy fiúként hogyan reagálnátok, ha megtudnátok ezt a barátnőtökről?
2015. máj. 14. 11:56
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Szegény...aztán meg túlhízik, mert megszokja és már a rásegítésed nélkül is zabálni fog. Emiatt otthagyod és szerencsétlen teljesen össze fog zuhanni.
2015. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Simán kirúgnálak

" nagyon eseteim a macis srácok." - azt gondolnám, akkor keress macis srácokat, engem meg hagyj békén.

Bár fikció az egész, mert hát össze se jönnék egy ilyennel.

2015. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Biztos ott hagynám a barátnőm, ha ekkora gyökér lenne, mint tenne. Ha mackós pasit akarsz, akkor járj olyannal, ne más életét és egészségét tedd tönkre.

Gyökér.

2015. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Majd ő eldönti,hogy kövér akar lenni vagy sem.

Te duci vagy?

2015. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerinted ő nem veszi észre a változást? :) Szerintem neki is feltűnt a dolog, hogy felszedett pár kg-ot, és egyébként ha valaki boldog, akkor is tud hízni. Úgyhogy jól érezheti magát a bőrében. Az én párom pl imádja a főztömet, és ő pl tényleg szeretne hízni, mert kicsit vékonyabb mint amilyen valóban szeretne lenni. Szóval ne érezz bűntudatot, ha zavarná a felesleg bizonyára szóvá tenné a dolgot. :) Ettől függetlenül, azért van némi határ, ha így tetszik a párod, akkor ne akard tovább "hízlalni"
2015. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az jo ha meg van elegedve a testevel, legyen az macis vagy izmos. Ot zavarja a hizas? Mert ha nem, akkor oke, ha viszont majd annyira kover lesz, akkor valtoztatni akar, foleg ha esetleg szakitas utan nem lesz nagyon onbizalma.
2015. máj. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Ez elég nagy szemétség, a normál ember a túlsúlyt nem úgy éli meg hogy "jajjdejószexi macis lettem", hanem úgy hogy "fujj de undorító hájam nőtt". Mert a háj egészségtelen, és egyre csak hízni fog ha semmit nem tesz ellene + még tömöd is. A végén egy hájpacni lesz, aki még neked sem fog tetszeni.
2015. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!