Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok véleménye kéne olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok véleménye kéne olyan dologban, amiről általában nem őket kérdezik?

Figyelt kérdés

Az esküvői ruha általában a lányok ízlését tükrözik, a fiúkat nem nagyon szokták ebben a dologban megkérdezni, pedig szerintem nagyon fontos, hogy olyan legyen a ruha, ami a srácnak is tetszik :)

Gondolom, nem szoktatok szabadidőtökben menyasszonyi ruhákat nézegetni, de tudnátok nekem keresni 1-2 ruhát és belinkelni, ami nektek nagyon tetszik?

Vagy leírni, hogy milyen az, ami nagyon nem tetszik és mik azok, amik igen (pl ujjatlan, vagy nagy, habos babos stb.)

vagy ez tényleg annyira lényegtelen dolog és nektek nem számít?

Légyszi, a korotokat is írjátok le.

Köszönöm szépen :)


2015. máj. 14. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
A fiúk ízlése is sokféle lehet. Szerintem a vőlegénydet kérdezd meg, hogy neki mi tetszene.
2015. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, de ő azt mondja, hogy amit én szeretnék :) Elhívni meg nem lenne furcsa ruhákat válogatni? Az ilyen az anyjukkal, meg a barátnőikkel szokták csinálni a lányok, meg sokan azt mondják, hogy a vőlegény ne is lássa a ruhát esküvő előtt.

De annyira szeretném, ha nagyon tetszenék neki...

2015. máj. 14. 12:04
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolkodtam még ezen semennyit, de elsőre az jutott eszembe, hogy ne ilyen habos, felfújt izés legyen, se a vállán, karján, se a szoknyáján.
2015. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Ez például tetszene nektek?

[link]

2015. máj. 14. 12:11
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ez marhára nem tetszik. Olyan csillogós és puffos...
2015. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ez puffos? :OO Ez még a visszafogottabb fajta

Na ez puffos:

[link]

Meg ez az undormány:

[link]

2015. máj. 14. 12:19
 7/21 A kérdező kommentje:
Na mindegy, úgy látom, ez a férfiakat tényleg marhára nem érdekli :)
2015. máj. 14. 12:32
 8/21 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem érdekli csak max. nem annyira mint a nőket, de az ízlés egy egyéni dolog... én utálom az ilyen puffos csillogós szarságokat, más meg biztos ebben tekinti hercegnőnek a menyasszonyát.
2015. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Akkor miben: Miniszoknyában és melltartókilógós testhezálló topban?
2015. máj. 14. 12:40
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Basszus téged komolyan elvesz valaki ezzel az agresszív, hisztis magatartással?? Nem irigylem a vőlegényedet basszus.


Magadtól meg addig sem jut el a kis agyad, hogy van ezer nőies, szép ruha is, amiben nem egy nagy muffinnak nézel ki.

2015. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!