Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ismerkednétek olyan nővel aki?

Figyelt kérdés

aki napi szinten költ el 10 20 ezer ft-okat ruhákra kozmetikumokra és hasonló dolgokra?

ha nem, miért nem?


2015. máj. 14. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ezt a saját pénzéből teszi, akkor csinálja, de ha emiatt másra nem jut pénz, vagy azt várja el, hogy majd a srác fogja ezt finanszírozni, akkor az ég mentsen az ilyenektől.
2015. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
El nem tudok olyat képzelni, hogy egy átlagos lány ennyit költene ilyesmire, ráadásul napi szinten. És mégis miből tellene?
2015. máj. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha saját pénzből teszi, akkor igen. Ha engem használna ki, és esetleg bele is nyúlna a pénztárcámba, az már nem tetszene.
2015. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ennyit szoktam költeni, saját fizetésből. Eddig egyik barátomnak sem volt ezzel problémája. 23/N
2015. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Esélytelen. Ez egy betegség, nagynénémnek is ilyen gondja van, állandóan vesz új dolgokat, aztán a régieket oda adogatja akinek csak lehet.

Persze, ezt a lány nem annak éli meg, de ez valami lelki gond, pszichiáter kell hozzá.


Ettől függetlenül sem szeretnék olyan lánnyal ismerkedni, akinek ez tölti ki az idejét, hogy vásárolgat. Kiránduljon, sportoljon, táncoljon, zenéljen, járjon közösségbe...ne ezzel töltse az idejét.

2015. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Ha van rá pénze, csinálja... A kizáró ok inkább az, hogy ennyit foglalkozik a külsejével. Gondolom a bensőjét akarja vele kompenzálni. Én például utálom a divatot és a sminket se szeretem.
2015. máj. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felőlem költhet napi 500000forintot is ruhára csak ő fizesse.
2015. máj. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha napi 15 ezret veszünk, az több, mint 450 ezer havonta.

ha ő is fizetné, sem állnék szóba egy ilyen felelőtlenpitsával

2015. okt. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!