Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér nőnek van esélye szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér nőnek van esélye szerelemre és boldogságra?

Figyelt kérdés

Most ez egy elméleti kérdés, úgyhogy kérlek, a "fogyj le" és az "ocsmány dagadék" hozzászólásokat mellőzzük. Tegyük fel, hogy nem tud változni (most itt a kérdésemben).

Van esélye olyan férfit találnia, aki szeretni fogja abban az esetben, ha belsőre egyébként rendben van?

Alkatreferencia:

[link]


2015. máj. 14. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy van. Ahogy én észrevettem, a magabiztosság sokkal többet számít, mint a testsúly. Egyéjszakás kalandból valószínűleg kevesebb jönne össze neki, de azoknak nincs túl sok közük a szerelemhez és a boldogsághoz.
2015. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fogyj le ocsmány dagadék! :D

Nem, viccet félretéve, ez nem vészes külső, miért ne lenne esélyed?

2015. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sokan vonzódnak a duci nőkhöz, még ha nem is hangoztatja mindenki, mert ciki a haverok között. A tiedhez hasonló alkattal nem jelentett soha problémát megfelelő partnert találnom, és nem olyat, aki beéri velem, hanem aki számára én vagyok a legszebb/legcsinosabb. Legyél nyitott az ismerkedésre, öltözz nőiesen, ne szégyelld azt, ami vagy, mert valaki pont olyannak fog szeretni. Persze egészségügyi szempontból nem árt, ha sikerül fogynod, de nádszál úgysem leszel, úgyhogy olyan férfira van szükséged, aki nem is azt igényli. Vannak kifejezetten duci társkereső oldalak és fórumok is, de mivel nem mindenki ismeri őket, érdemes a legismertebb párkeresőkre is regisztrálni valós adatokkal, hátha ott akad rád, akit keresel. Egy duci nőnek lehet, hogy jóval kevesebb rajongója akad, mint egy vékonynak, de elég egyet találni, aki megfelel, szóval nincs veszve minden.
2015. máj. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne, simán.
2015. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg elég sokan kedvelik a teltebb nőket (én is), abban viszont nem értek egyet az elsővel, hogy kevesebb egyéjszakás jöhetne össze nekik :D
2015. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos. Szerintem alkalomadtán sokkal többet számít a magabiztosság, önbizalom, személyiség, mint a kinézet. Én vékony vagyok, olyan átlagos szőkés barna hajam meg zöld szemem van, a tükör se törik össze ha belenézek, mégse volt még soha senkim, pedig már 22 éves vagyok. :/ Közben meg megyek az utcán és háromszor akkora csajok mint én a legjobb pasikkal sétálgatnak... Úgyhogy valószínűleg az dönti feléjük a mérleget, hogy amíg én csendes meg visszahúzódó vagyok, addig ők harsányabbak, vidámabbak.
2015. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van. Kinézettől függetlenül minden nőnek van rá esélye. Persze nyilván nem az álompasiknál kell próbálkozni, akik minden nőt megkaphatnak.
2015. máj. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

"Van. Kinézettől függetlenül minden nőnek van rá esélye. Persze nyilván nem az álompasiknál kell próbálkozni, akik minden nőt megkaphatnak."

Te nem érted a lényeget. Az álompasi/álomnő relatív fogalom. Akikkel eddig én jártam, sokaknak álompasinak tűntek, visszahallottam vékony lányok rosszindulatú megjegyzéseit, hogy ugyan mit eszik rajtam a klasszisokkal jobb pasi. Azt, hogy kit találsz vonzónak, nem a saját kinézeted dönti el. Én pl. nem vonzódom a nagydarab férfiakhoz, hiába vagyok duci. Van, aki minden nőt megkaphatna, és mégsem rúg nála labdába vékony nő. Egyszerűen a férfiak valahány százaléka nem az átlagos testalkatot részesíti előnyben, közöttük viszont ugyanúgy vannak jobban/rosszabbul kinézőek, mint a vékony lányok rajongói között.

2015. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kb nekem is ilyen a testalkatom :D:/ (egyéb okok miatt..)

Nekem van párom,aki 1 éve a völegényem! sőt legjobb barátnőm 2x akkora mint én, és évek óta együtt vannak!

Nem minden pasinak kell a csontos nő! Tudod a duci csajok is szépek :)

2015. máj. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb. ez az alkat vagyok, 4 éve vagyok a párommal, tavaly házasodtunk össze. Nagyon szeret és én is imádom őt. :) Sosem volt egy rossz szava sem, mindig elmondja milyen szép vagyok. :D


Tehát persze, lehetséges, sőt van akinek ez a fajta külső is tökéletes. :)

2015. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!