Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nem szeretném a barátságunkat elveszíteni.

Figyelt kérdés
Van/volt egy nagyon jó fiú barátom(lány vagyok), aki tényleg csak barát, és amikor együtt voltunk nagyon jól éreztem magam, mert lehettem mellette önmagam. Azt hittem van olyan stabil lelki világa, hogy nem lányként tekint rám hanem barátként. Egy hete elmondta, hogy nagyon tetszek neki, de tudja, hogy nem leszek az övé, és már kezd lemondani róla. Én erre nem nagyon tudtam reagálni, nem csesztem le, mondtam hogy nem mondom el másoknak, megvígasztaltam, hogy jó pasi, de nem úgy tekintek rá. De azóta teljesen megváltozott a kapcsolatunk. Amikor ott van körülöttem, úgy érzem, hogy hozzá sem tudok szólni és mintha mindent elfelejtettünk volna amit addig barátságnak neveztünk. Egy hete szinte már alig beszélgettünk. Ez meg fog változni? Tényleg nem szeretném, hogy vége legyen a barátságnak, de nem tudom, hogy ő hogy fog hozzám, mint emberhez viszonyulni. Most ilyenkor még meg lehet ezt menteni? Nem tudom mit kéne csinálnom..
2010. febr. 24. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:

hát két lehetőség van

próbálj meg te is ugy nézni rá

vagy beszéld meg vele amit most leirtál.mármint h te nem akarod h elvesszen a barátságotok

2010. febr. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem detto ez volt. ráadásul én tök közvetlen vagyok, és 4 éves barátság után közölte hogy úgy érzi én jeleket adtam neki azzal hogy megöleltem , meg megpusziltam , pedig nem, és sosem merült fel bennem az a gondolat hogy mi ketten, meeg eddig benne sem.. szval a lényeg hogy mi teljesen eltávolodtunk egymástól :S és már nem is beszélünk :S próbáltam vele beszélni, de végülis igaza van , mert azt mondta hogy neki az fájdalmas hogy egy olyan lánnyal legyen akihez valószínüleg soha az életben nem lesz köze :S
2010. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tekints rá úgy, jöjjetek össze, és lesz egy boldog hosszú házaséleted.
2010. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Figyu! Reálisan... sztem fiú és lány kötözött igazi barátság nincs... tudom milyenek vagyunk, mi férfiak! Sztem eleinte is teccettél neki csak nem merte hogy megmondani ezért inkább barátkozott a srác. Sztem "olyan" jó barátságba már nem nagyon lesztek
2010. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek után csak fél úgy tenni ,mintha semmi sem történt volna .Egy kicsit csalódott lehet ,de szerintem ő is így érez.Ha nem akarod elveszíteni a barátodat akkor neked kell oda menned ,hozzá.Egy ideig csinálj úgy ,mint régen csináltál és szűrd le a reakcióiból ,hogy hogyan is álltok ,de ha elhanyagolod a kapcsolattartást legyen akár pár nap akkor is változhat a kapcsolatotok kedvezőtlen irányba


F/14

2010. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is ettől féltem, hogy a legegyértelműbb, hogy még valami közünk legyen egymáshoz, az lenne ha összejönnénk.. De én ilyenen még el sem gondolkoztam :S Remélem, hogy meg tudjuk majd beszélni..
2010. febr. 24. 22:56
 7/9 anonim válasza:
Ismerős :) Én is beleestem az egyik lány barátomba :) azóta is szerelmes vagyok, elveszítettem a barátságunkat, de viszont amikor vele vagyok, és nincs ott a barátja, akkor mindig elnevetgélünk, meg minden. Én azt tanácsolom neked, hogy próbáld meg picit eröltetni, és ha ő ezt lekakilja, akkor felejtsd el, nehéz én tudom ... De mást nemtudsz tenni.
2010. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ő már nem lesz csak a barátod soha!Vagy mindig szeretni fog,vagy egy idő után megutál mert te nem érzed át az érzéseit!Ha egyoldalú a szerelem,ez így természetes.Megmenteni nem tudod ,csak ha beleszeretsz(de azt ésszel nem lehet,ha eddig nem érezted iránta,talán nem is fogod).A srácnak igen felbolydult lehet a lelkivilága,sokat beszélgessetek a témáról,de ha tényleg nem szereted,reménykedésre ne adj okot neki,mert a rabod lesz,és az nagyon nehéz állapot!
2010. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni, de szentem nem lesz már olyan, mint előtte :( Nem akarlak elkeseríteni, de nem egy barátommal volt már így a környezetemben, és sajnos hiába erőlködtek, a barátságuk megromlott ezek után :S Lehettek még barátok, de annyira jók, mint az előtt, (mielőtt bevallotta, h mit érez) már valószínűleg nem :( Nem akartalak megijeszteni, bocsi :(
2010. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!