Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet e több, mint barát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e több, mint barát?

Figyelt kérdés
a történet röviden: 18éves lány vagyok és nagyon szerelmes lettem az egyik barátomba aki 16 éves. nyár eleje óta összejárunk egy baráti társaságban, régebbről ismertem már és az elején fel sem merültek bennem ilyen érzések, a lényeg hogy belezúgtam. 4 hónappal ezelőtt el is mondtam neki, hogy többet érzek, mint barátság, de ő azt mondta hogy maradjunk inkább csak barátok, de bizonytalannak láttam. Azóta sokkal inkább vonzódom hozzá, és néha olyan érzésem van hogy még mindig van esély arra, hogy meggondolja magát, mert volt már hogy azt éreztem hogy féltékeny vagy hogy közeledni próbál, de egy ilyen eset után ha én próbálok közeledni akkor ellök magától.:(( Nagggyon szeretem és nem tudom mit csináljak:S:(
2010. febr. 24. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálkozz ne add feel!
2010. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de reménytelenné vált, össze akart hozni egy barátjával:S:((((ráadásul nagyon tetszem a barátjának, folyamatosan hívogat...azt hiszem el kéne felejtenem, de nem könnyű főleg hogy egy baráti társaságunk van és minden hétvégét együtt töltünk:)mindeggy
2010. márc. 6. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!