Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik az abortusz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlik az abortusz?

Figyelt kérdés

CSAK olyan véleménye érdekel,aki esett már át rajta.


Tehát,ha fiatalkorú vagy..Bemész a szobába,átöltözöl úgy,hogy csak köntös+hálóing marad rajtad.Behívnak megvizsgálnak,és?

Már rögtön felteszik azt a tágítót?


2010. febr. 24. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2010. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rainmaker ***** válasza:

Nem volt abortuszom, fiú vagyok, de az abortusz milyensége a terhesség idejétől függ


* korai terhesség: a várt menstruáció elmaradása után 1 héten belül az ún. Aspirációt lehet alkalmazni;


* a 12. terhességi hétig: vacuumos terhességmegszakítás vagy hagyományos méhszájtágítás és méhküret;


* 13-18. terhességi hét között: méhnyaktágítás és műszeres befejezés; prosztaglandin befecskendezése;


* 20. héten túl (ritkán): méhszájtágítás és prosztaglandin.

2010. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
szia.az attól függ.mert lehet vákuummal és anélkül is.Felülsz a szülőszékre tágító pálcákat helyeznek fel és egy műszer segítségével kikaparják a magzatot előbb persze megrepesztik a burkot amiben a baba van és elroppantják a magzat fejét.szörnyű ezt még leírni is.ennek az a veszélye hogy többet nem lehet gyereked bár nem minden esetben igaz de előfordul sajnos.a vákuum biztonságosabb mert ott a magzatot csak egyszerűen kiszippantják.én még nem éltem át ilyet az iskolában volt ez régen oktató film a fiataloknak de szőrnyű volt ezt látni.azt tudom mindenkinek ajánlani aki nem szeretne babát védekezzen hogy ne kelljen ilyen tortúrát végigszenvednie.ez lelkileg is megterhelő.remélem tudtam segíteni.
2010. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a leggyakrabban alkalmalzatott eljaras gyakorlatilag olyan mintha egy reszelot bedugnanak es kikaparjak a magzatot (nem hiaba hivjak kaparasnak). kozben serulhet a meh fala de fenall annak is a veszelye hogy nem tavoitjak el az egesz magzatot.
2010. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
bemész átöltözöl megvizsgálnak. felteszik a tágitot és 3 ora hosszára magadra hagynak. addig tágulsz iszonyatosan fáj görcsölsz. jön egy hapsi aki elkisér a mütöbe. a mütöbe felfekszel félig arra székszerüségre. mérik végig a vérnyomásodat. adnak altatót. 10 máspdperc se és alszol. vissza tolnak ágyon. és ennyi. ez kb 15 perc a mütét
2010. febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és ha fiatalkoru vagy szülöi bele egyezzés kötelezö, még az altatáshoz is.
2010. febr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A tágító 1 teljes napot van fent amúgy,deazért köszi mkinek
2010. febr. 24. 18:57
 8/9 anonim válasza:
Kérdezd meg a kukában lévő magzattól :)
2010. febr. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. márc. 1. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!