Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki próbálta már ezt a módszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki próbálta már ezt a módszert? Van ettől jobb?

Figyelt kérdés

A párommal kiszeretnénk próbálni az anális szexet. Mindenhol azt olvastam, hogy a megfelelő tisztaságot beöntéssel érhetjük el. Én neten otthoni módszernek ezt találtam:

1. A zuhanyzós módszer:


* Tekerd le a zuhanyrózsa fejét.

* Állítsd be egy kellemes, bőr-meleg vízfolyamra (se túl hideg, se túl meleg ne legyen)

* A víz, ha az arcod felé emeled a csövet, körülbelül 2-3 cm magasan bugyogjon, ennél ne állítsd erősebbre!

* Illeszd a zuhany végét a végbélnyíláshoz, úgy hogy ne tudjon kifolyni a víz. Kicsit gyakorolni kell, de hamar meg lehet találni a megfelelő pózt.

* Addig kell engedni a vizet, míg nem feszül az alhas, és még érezzük, hogy tartani lehet.

* El kell menni a WC-re, kicsit hosszabb ideig maradva, mint más esetben.

* A művelet megismételhető, ha úgy érezzük, hogy még egy kört kibírunk.


Próbálta már ezt a módszert valaki? Tényleg hatásos?

Ha nem, milyen más módon tisztítjátok a helyet?


Előre is köszönöm a segítő válaszokat!


2010. febr. 24. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
csak nehogy szétsz@rd a kádat.
2010. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
aha aztán hirtelen valamiért megugrik a nyomás a rendszerben és szétrobbantja a beleidet, eszedbe ne jusson, nem tudom ki volt az az idióta aki ezt kitalálta. fogsz egy palackot feltöltöd vízzel valamit teszel a szájára hogy kisebb legyen a lyuk és azzal csináld.
2010. febr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő választ! :/
2010. febr. 24. 18:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy női portálon olvastam. Te a palackos módszert használod?
2010. febr. 24. 18:40
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Igen,hatásos,én mindig így szoktam csinálni,de én 2X-3X csinálom meg egymás után,addig ameddig teljesen tiszta víz nem jön ki belőlem.amedig még van a kieresztett vízben "valami" , addig nem tökéletes...van,h elsőre jó.Vigyázni kell rá,h tényleg ne legyen nagy a nyomás,ezért szokták inkább a beöntőszerkezeteket javasolni (szexshopokban,gyógyszertárakban kapható) de ha elég körültekintő vagy,akkor így házilag is meg lehet oldani.

hajrá!

18/L

2010. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ba..ki ez...
2010. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hatalmas Vizilufi xD hajrá próbáld csak ki
2010. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettőnek üzenném, hogy ha tudnak jobbat akkor szívesen várom az ötleteiket ha nem akkor hagyjanak békén.

Köszönöm!

2010. febr. 24. 18:59
 9/12 anonim ***** válasza:
Patikai vagy sex shopos készülék, nem tudom mennyit ér de szerintem ez a legbiztonságosabb. 18:51 voltam =)
2010. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ezt elsőre is le lehetett volna írni így emberi hangon.

Köszönöm a választ. Akkor majd a patikában is érdeklődök!

2010. febr. 24. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!