Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak neki (sürgős)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki (sürgős)?

Figyelt kérdés

Az van, hogy felvettem egy lányt msnre (a sztorit nem akarom leírni, mert hosszú lenne, annyi legyen elég, hogy így arcra lehet, hogy ismer, de másképp nem igazán), nekem nagyon tetszik, aztán nem tudom miről kéne beszélni vele, DE FŐLEG elsőre mit mondjak neki miért vettem fel? Azt mégse mondhatom, hogy tetszel nekem, mert a világból is kiszaladna. Egyébként egy fősulira járunk.

20F


2010. febr. 24. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
kérd el a leckét
2010. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne kérj még randit!

de mond neki, hogy megláttad és egyszerűen szeretnéd megismerni..ennyi ez nem gáz!!a többi megy magától!!

2010. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ez a gyengénél is gyengébb indok... Igazából én arra gondoltam, hogy azt mondom neki , hogy: Ismerősnek tűnt, nem ismerjük mi egymást?... (tudom ez a világ legrosszabb szövege, de elképzelhető, hogy be tudom bizonyítani, ami nem igaz:))
2010. febr. 24. 19:07
 4/5 anonim válasza:

Pl ha tagja vmi egyesületnek vagy sulis csoportnak, kérdezheted arról, a leckét elkérni sztem ciki... :) Vagy csak lazán kérdezd meg, hogy nem tud-e vmi jó fősulis bulit a közeljövőben :) ne támadd le a 'Szia, tetszel!" mondattal mert az tényleg ijesztő lehet neki, inkább csak barátságosan beszélgess és esetleg egy kis flört vagy bók belefér ha vevő rá! :)


19/L

2010. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mindegy...:(
2010. febr. 24. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!