Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már azis baj ha valaki szerény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már azis baj ha valaki szerény?

Figyelt kérdés

Párszor találkozgattunk egy fiúval, jól elbeszélgetünk mindig, csók is volt. Kicsit zavarban voltam igaz, de attól minden úgy ment ahogy kell. Ez kizáró ok lenne, hogy komoly kapcsolat legyen belőle??

17L


2010. febr. 24. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez kizáró ok?
2010. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

dehogyis!! ez hülyeség már bocs!!

a barátnőmmel több mint két éve vagyunk együtt, de még most sem nyílt ki annyira amennyire szeretném, persze nem szexuális értelemben értem, úgy megvan minden csak érzelmileg, meg egyszerűen nem fogadja meg a tanácsaimat!!:)

de alakul szóval ha nem lesz belőle komoly kapcsolat az nem a te hibád vagyis nem ez lesz a kizáró ok!!

2010. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert 1,5 hónap után ezzel jött a fiú..
2010. febr. 24. 19:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, de az elképzelhető, hogy ezért nem akar komolyabbat, mert túl szerény vagyok?
2010. febr. 24. 19:18
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerénység zavarja, szerintem vele vannak gondok...
2010. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a szerénység bárkit is negatív irányba befolyásolna. :)
2010. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval ezzel csak leakart koptatni?:(
2010. febr. 24. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen,ez egy lekoptatós duma volt...Ne szomorkodj egy percig sem,semmi gond nincs,találsz majd magadnak olyat,akit megérdemelsz,és aki megérdemel Téged!Tudod,ha szeretünk valakit,elfogadjuk és szeretjük úgy,ahogy van,a hibáival együtt.Ez a fiú nem szeretett Téged igazán.
2010. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!