Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten milyen helyeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten milyen helyeken lehet ismerkedni, ahol nem furcsa, ha egyedül van valaki?

Figyelt kérdés
És mondjuk kicsit kulturáltabb hely.
2015. máj. 19. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem sehol nem fura, ha egyedül van valaki. Én rendszeresen járok egyedül kocsmába tanulni. Előttem a könyv, de persze vevő vagyok az ismerkedésre.
2015. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uszi :D
2015. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Latin táncos bulik. Átlagnál kulturáltabb ezeken a társaság, 100 emberből talán 1 dohányzik, még 1-2 sört se szokás nagyon inni. Nő simán lemehet tánctudás nélkül is, férfinak kell hozzá min. 5-10 táncóra. Mivel ezekben a bulikban csak párosan táncolnak ezért egy-két buli után már mindenütt összefut az ember ismerős arcokkal. Aki meg mellette táncórákra is jár, főleg ha több helyre az ott is egy csomó ismerőst szeret.


[link]

Ma Margit-szigeten Holdudvarban tuti buli lesz, csütörtökön Nyugati mellett Remixben. A fenti oldalon látod az is, hogy facebookon kik jelezték a bulin való jelenlétet.

2015. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj, a táncos dolog nagyon nem az én világom :( Nem vagyok képes idegen emberekkel testkontaktusra, teljesen zavarba jövök és nagyon kínos az egész :(
2015. máj. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!