Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha szerelmes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha szerelmes lenne belétek egy vonzó nő, de nektek ő valami miatt nem jönne be, kihasználnátok a lehetőséget, felhasználva a nőt, mint szexpartnert?

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Én nem, mert nekem érzelem is kell hozzá. De tudom, hogy sokan megtennék.

Másrészt nem külsőségre megyek. Ha szimpi lenne, adnék neki egy esélyt.


24/F

2015. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Nem fekszem le olyan novel, aki nem jon be nekem valamieppen. Szerintem csak a lyuk, lyuk, csak a keret mas felfogasu ferfiak tesznek igy...
2015. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valami a viselkedésében nem jön be.. Persze simán ha külsőre oké, vagy ha az a valami mondjuk az orra v a füle v vlmi... Persze hogy
2015. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak abban az esetben, ha tényleg arra vágyok, hogy ő elégítsen ki szexuálisan (annak ellenére, hogy nem vonzódok hozzá, még nem is undorodok tőle), és ő is ezt akarja (tudja, hogy csak ebben lennénk partnerek), igen.
2015. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog.
2015. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodt szívvel.
2015. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

természetesen,ez nem is kérdés.


de nem így mondom hogy kihasználnám,ez csúnya szó,és hatalmas feminista hazugság.


adnék neki egy más fajta lehetőséget az érvényesülésre amivel szinten csak nyer,én mindig csak adok sosem veszek el..ő is csak győztes lenne.semmi más.

2015. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
nem, g*ci dolog.
2015. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!