Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy anyám pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy anyám pasija megfenyegetett, és kezet is emelt rám, de ő ezek ellenére is vele maradt, sőt, őt védte?

Figyelt kérdés

Anyám azzal védekezett, hogy ő szólt, hogy ilyen, úgyhogy ne provokáljuk, én nem fogadtam meg, így jártam. És tudjátok mi volt az a nagy provokálás? Az, hogy nem hagytam, hogy parancsolgasson nekem, és nem tettem azt, amit ő mondott. És elkezdett vitatkozni, lehordott engem mined k*rvának, aztán mondta, hogy vigyázzak, mert egyszer agyon ver. És erre mondta, hhogy miért, így próbálod bizonyítani azt, hogy férfi vagy? Ennyit mondtam. Ő meg felpofozott.

Apát fölhívtam sírva, ő szó szerint tombolt, mikor ezt meghallotta, föl is akarta keresni azt az embert, de nem engedtem, nem akartam, hogy miattam olyat tegyen, amit később megbán.


Vagy csak én várok túl sokat anyámtól? Ti is a párotok mellé álltatok volna egy családtagotokkal szemben?

L/20


2015. máj. 19. 20:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyád nem normális.EL kellene költöznöd onnan.
2015. máj. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Anyám annál az embernél lakik. Eleinte még följártak, de ezen kívül történtek még más események is, azóta nem jön a pasi, anyámat meg nem engedi.
2015. máj. 19. 20:27
 3/20 A kérdező kommentje:
Mármint nem engedi, hogy találkozzon velem.
2015. máj. 19. 20:28
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

ez tipikus sztori , olvastam már olyat is,akit megerőszakolt az anyja kanja aztán,mikor elmesélte az édesanyjának az csak vállat vont az egészre

egyébként tudsz tenni magánvádas feljelentést, én a helyedben felkeresném a legközelebbi jogsegélyt telefonon vagy rendőrséget, ügyészséget mivel,ha egyszer megtörtént megfog többször is

és ne azon töprengj,hogy ki mellé ki áll vagy mi történik,

valószínűleg anyádnál felülírta a családtagot nem bántasz szabályt az,hogy van aki gondoskodik róla szereti és kielégíti minden szempontból

2015. máj. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz elköltözni? Vagy te nem velük élsz? Az egyetlen, amit tudsz csinálni, hogy - ha velük élsz - elköltözöl, és megmondod anyukádnak, hogy addig nem mész át hozzájuk, amíg ezzel az állattal van. Ha rájön, hogy választania kell, úgyis téged választ. De ez nem normális. Semmilyen joga nincs téged megütni, gyakorlatilag fel is jelentheted, ha nem tudsz elköltözni és folytatja, mert semmi alapja nincs rá. De ha nála laktok, akkor sajnos nem hiszem h a rendőrséget érdekelné. Akkor neked kell költözni. 20 évesen szerintem meg tudod oldani. Ha meg nem élsz ott, ne menj át, lássa anyukád, hogy ez nem gyerekes hiszti, hanem komolyan gondolod.
2015. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A rendőrség le se sz*rná, amíg vér nem folyik, de még akkor sem biztos, hogy nagyon megerőltetnék magukat. A rendőrség lenne az utolsó, akikhez fordulnék.
2015. máj. 19. 20:31
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz apukádhoz költözni?

Az ilyen ember nem normális, aki megüt egy védtelen nőt, csak a gyávaságát igazolja vele. Ha apád, vagy más vele egy súly csoportú ember oda állna elé, akkor meg magyallá szarna, és egy értelmes mondatot se tudna kinyögni.

2015. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom ez már bőven kimeríti a jogilag büntethető családi erőszak tényét, kezdeményezhetsz ellene feljelentést és mivel felnőtt vagy, nincs szükség senki más engedélyére.


Te is pontosan tudod, hogy nem normális, anyád meg egy barom (már bocs).

2015. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mondom nem együtt élük (hála a jó istennek), anyám hozzáköltözött, én maradtam. Csak az elején, még föl-föl járkáltak. Akkoriban történt ez is.
2015. máj. 19. 20:35
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem vársz túl sokat anyádtól.

Normál esetben nem kellene, hogy bárkinek is valaki mellé kelljen állnia a harmadikkal szemben, egy ilyen 3 fős helyzetben.

Jól tetted, hogy kiálltád magadért.

Kérdezd meg anyukádat, hogy akkor most ki neki a fontosabb. Kemény dolog, de talán észhez tér.

Ha nem javul a helyzet, igyekezz minél előbb elköltözni és saját lábadra állni.

(Persze nem tudom, hogy eleve te mit tettél vagy nem tettél, ami miatt ilyen reakciót váltottál ki anyud pasijából?)

2015. máj. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!