Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nem vagyok kész egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem vagyok kész egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Tehát ami megvan, az a munka, hobbik, célok stb. Vannak jó tulajdonságaim is persze. De: figyelmetlen vagyok másokkal sokszor, nem tudok több dolgot egyszerre fejben tartani, valami mindig kimarad. És nem tudom mások hogy csinálják, de a hobbi munka mellett nekem nem nagyon marad időm semmire. Nem, hogy párkapcsolatra nem, de pl egy gyerekre majd végképp nem lenne. Igy inkább elzárkózom a lehetőségektől, ami az ismerkekedést illeti.
2015. máj. 19. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
"Érdekes" kérdés... Rendben, a te döntésed. Te ismered magad.
2015. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mai világban ez nem meglepő, hogy nincs az embernek ideje mindenre. Viszont azt mindenki saját maga dönti el, mit akar kezdeni az életével. Ha neked így jó, akkor csináld ezt, nem bűn az, ha valaki nem akar családot alapítani. Ha később szeretnél mégis, akkor pedig muszáj lesz pár dologról lemondanod úgyis, ez ezzel jár.
2015. máj. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Legyél figyelmesebb! (Ez nem feledékenység kérdése.)

2. Én is rettentő feledékeny vagyok. Na és? Amit lehet, felírok cetlikre vagy a telefonomba.

3. Igen, az a te döntésed, mire szánsz időt.

Ha eljön AZ a lány és AZ a kapcsolat, akkor át fognak alakulni a szokásaid, hobbijaid, prioritásaid, hidd el.

2015. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!