Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy szép vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés

Teljesen átlagos külsejű fiatal lány vagyok. Mellig érő szőke haj, kék szem, átlagos arc és alak.

Munkában is néha hallom, hogy a vendégek megjegyzik egymás közt, vagy néha konkrétan nekem, hogy szép vagyok.

Annyi, hogy mindig mosolygok, kedves vagyok, szeretek hülyéskedni (nem vagyok alacsony, de nem érem fel a felső polcokat, és olyankor ugrálok, vagy lábujjhegyen egyensúlyzok, vagy múltkor nem vettek észre a pultban a tömegben, és ugrálva kiabáltam, hogy "Ide is lehet jööönniii"), de nem hinném, hogy ez szépít.

Néha olyan szép lányok járnak be hozzánk, hogy nő létemre rendesen megbámulom őket.


Egy átlagos lányra miért mondják, hogy szép?


2015. máj. 19. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kép nélkül szerinted, mi a francra válaszoljunk?
2015. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1, Kedvességből. 2. Hazudnak. 3. Valóban szépnek tartanak. Több opció most nem jut eszembe.
2015. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Mert az átlagos lányok is szépek.
2015. máj. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szia,szemely szerint en boknak szanom az ilyent, mert valjuk be, a lanyok szeretik ha csinosnak talaljak oket, es ha te tenyleg olyan vagy mint ahogy leirtad akkor mindenkinek szimpatikus vagy, a szepseg nem egy konkret fogalom de mindenkinek valami szep,ha talalkoznak akkor en is ezt mondanam :) 18/F
2015. máj. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Apropo a valig ero szoke haj es a kek szem nagyon paszolnak, foleg ha feheresebb a borod , a #4 es vagyok,ezt elfelejtettem :D
2015. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert a szépség nemcsak a külsőben rejlik, hanem a... kisugárzásban. És a jelek szerint neked van ilyened. :)
2015. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

mert az átlag még szép


az átlagon aluliak között vannak akik csúnyák

2015. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Ez annyira mű és álszerény kérdés.
2015. máj. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

hazudnak,de legalább kedvesek próbálnak lenni


tudod ez nagyon elgondolkodtató,mert akkor kedves az ember ha hazudik.

hmmm


elgondolkodtat ez a kérdés.

2015. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Azért mondják hogy szép vagy, mert meg akarnak dugni.
2015. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!