Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy srácot és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot és szeretnék lefeküdni vele, de nyitott vagyok kapcsolatra is. Csak van egy kis gond (több lenn) Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
testképzavarom van, ami miatt lefogytam 45 kg-ra.. se fenekem se mellem nincs és kiállnak a csontjaim.. félek hogy meglát meztelenül és elmenne a kedve tőlem
2015. máj. 20. 10:22
 1/5 Interferencia ***** válasza:
Vedd igénybe szakember segítségét.
2015. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ruhán keresztül is látszik, hogy nincs nagy súlyod, ezért felesleges parázni.
2015. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Látod hogy Te is tetszel a srácnak, vagy csak Te kívánod őt? Mi a szitu? Lehet pont a vékony nőket szereti.
2015. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem surgosen kezdjel el akkor egy kicsit kaloriadusabb eteleket enni, h felszedj magadra par kilot. Es szakemberhez mindenkeppen menjel el.
2015. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nos lehet hogy a srácot nem zavarja hogy ennyire vékony vagy, de a testképzavar egy súlyos mentális betegség, amiből pszichológus segítségével sokkal egyszerűbben ki lehet lábalni, én ezt javaslom neked, h megteheted, körzeti pszichiáter ingyenes is beutalhat teráppiára.

ne a srác, hanem magad miatt foglalkozz ezzel, de sürgősen, mert komolyabb szövődményei is lehetnek a problémáidnak!

2015. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!