Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mégis hogy gondolja sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis hogy gondolja sok férfi ezen az oldalon?

Figyelt kérdés

Komolyan már a harmincadik illető csinálja azt, hogy nem is válaszol, amint kiderül, hogy nem fogok neki tök ismeretlenül fehérneműs meg fürdőruhás meg anyámkínnya képet küldeni úgy, hogy azt se tudom, ki az illető. Ez nekem mégis miért lenne jó? Egyszerűen nevetséges...

Mindegy, így legalább jól szűrhetőek azok, akiket élőben is nagyívben elkerülök.


2015. máj. 20. 10:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
"Mindegy, így legalább jól szűrhetőek azok, akiket élőben is nagyívben elkerülök." Akkor ez jó neked, ennyi. Nem kell rajta problémázni. Az ismerkedéshez meg sok sikert. :)
2015. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom téged kik találnak meg, tőlem még nagyon senki nem kért( max 1-2 ember), pedig napi 10- 15 üzenetem érkezik.
2015. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Aki ezért megsértődik,nekem ne is írjon többet:D
2015. máj. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nekem jó, de annyira dühítő...

2.: nem tudom, hogy találnak meg folyton az ilyenek, pedig nem olyan idióta hozzászólásokat írok, amik alapján azt gondolhatják, hogy kapható vagyok ilyenre. Talán amiatt kérnek ilyesmit, mert leírom, hogy duci vagyok. De könyörgöm, ettől nem lehet várni egy kicsit a képkéréssel? Ráadásul élőben sem meztelenül ismerkedik az ember.

2015. máj. 20. 10:43
 5/18 Interferencia ***** válasza:

Igen, az utolsó mondat a lényeg a te szempontodból. Amúgy meg mivel van, aki küld, próbálkoznak mindenkinél, ez érdekli őket.


2: Napi 10-15, és még a neved sincs kint? :O Vagy ez nem 10-15 embert jelent?

2015. máj. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem napi 10-15, ez nem írtam sehol... csak már a sokadik ember írt rám, hogy szimpatikus, amit írok, de ugyammá küldjek egy fehérneműs fotót...
2015. máj. 20. 10:48
 7/18 A kérdező kommentje:
5.: bocs, most látom, hogy a napi 10-15 nem nekem szólt :)
2015. máj. 20. 10:48
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, velem is ez van. A kedvencem, mikor azt kérik, hogy kamerában masztizzak meg meztelenkedjek. Hogy is ne, hogy aztán azzal zsarolhassanak, meg föltehessék bárhova, meg arra verjék ki, nem most jöttem le a falvédőről...
2015. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ezért nem kell ezen oldalon ismerkedni :)
2015. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Tudod piszok sok bunkó srác/férfi van nem csak az oldalon, hanem az egész országban/világon is, akiknek csak az a lényeg h lefeküdj velük. Vannak viszont sokan akik jófejek, próbálj meg velük kapcsolatot kialakítani, velük jobban is fogod magadat érezni :)
2015. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!