Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon hogy reagálna a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogy reagálna a volt barátom egy ilyen sms-re? Kíváncsi vagyok. Meg merjem tenni?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz egy buli, ahova ő nem jön. Arra gondoltam, hogy küldenék neki egy sms-t amiben csak annyi van, hogy "szeretlek" (vagy valami ilyesmi)

Másnap pedig arra fognám, hogy csak "részeg voltam" és azért küldözgettem hülyeségeket (ha esetleg rosszul reagálna)..?


Két hónapja szakítottunk, de az elmúlt egy hónapban egy picit közelebb kerültünk egymáshoz (szakítás után is köszönőviszony volt de csak a "tisztelet" miatt..eléggé rideg volt velem) De mára ez megváltozott!

Suliban találkozunk, mindig beszélünk pár mondatot, meg csomószor vettem észre az elmúlt 2 hétben, hogy alapból bámul, elmegyek mellette utánamnéz.. ilyesmik.

Egy hónapja egy bálban félrészegen puszilgatott, mondta milyen csinos vagyok, stb. táncoltunk is együtt, ölelgetett.. (mármint ő volt félrészeg, nem én xD)


Amúgy nagy nőcsábász a srác, mi is azért szakítottunk mert rájöttem nem bírja két hétnél tovább egy lány mellett se :S :D


Mindezek ellenére én kíváncsi lennék. Megtegyem? Megtennétek a helyemben? :)

17/L


2010. febr. 25. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írtad,hogy nagy nőcsábász,és ez miatt szakítottatok,ezért én nem tenném meg. Ha most netán megint összejönnétek,előbb-utóbb úgyis szakításra kerülne a sor. Tehát én nem tenném meg,keresnék mást,de te tudod. :)
2010. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hát én azt nem írnám hogy "szeretlek"

de amúgy jah valami baromság jöhet! xD, de tényleg egy tök értelmetlen mondat vagy csak egy szó, de azt szerintem semmiképpen ne írd, hogy szeretlek

2010. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt,h szeretlek azt ne,vmi jobbat találj ki,de am elég jó ötlet,bár én személy szerint már nem foglalkoznék vele.
2010. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tényleg lehet nem ezt kéne írni.. esetleg ötletek.? :D
2010. febr. 25. 16:18
 5/5 A kérdező kommentje:

tárgytalan, mert mégis jön a buliba. xD

azért köszi :P

2010. febr. 25. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!