Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai csajoknak minden túl sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak minden túl sok?

Figyelt kérdés

Ha már egy kicsit is izmos vagy, egyből azzal jönnek, hogy túl sok.

Mi ez már?:D



2015. máj. 22. 22:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Azért mer' meg akarnak verni..
2015. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Fiatalok még.
2015. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

.. konkrétan mondta valaki neked, és nem csak szórakozott veled?


Szóval azért, átlag naturál hobbista testépítőről ezt nem tudom elképzelni, valaki pont azért nem bújik be az ágyába, mert túl izmos.. áh, idős vagyok már a mai fiatalok világához, de ez nekem teljesen irracionális :)

2015. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ha van egy 35ös karod, már arra azt mondják, hogy nekik sok...
2015. máj. 22. 22:28
 5/22 anonim ***** válasza:

De kár, hogy nem tudom mekkora karom van.. ha rajtam múlik, nem is fogom megtudni, azt sem tudom mivel mérhetném le, meg jobbára leszarom, ha nem is keresek hozzá semmilyen mérő cuccot.


Ez volt a duma.. viszont amit mondani fogok: látod, nézhetsz ki jól (én nem gyúrok, simán csak erősítek de hát szarok én tömegnövelő étrendre, meg úgy komolyabban mindenre ami testépítéshez tudatos odafigyelést igényelne) - de szerintem ha egy férfi tényleg elkezd az izomzatán dolgozni, az jól néz ki. Nem az, hogy én most kisebbségi komplexusos lennék és nem nézek ki jól, én velem sincs semmi baj, de ha valakinek tényleg izmosabb teste van, az férfias értelemben véve szép. Isten saját képre teremté.. nem véletlen.


Viszont bármennyit dolgozol, a csajoknak úgysem fogsz megfelelni, na ez a lényeg amit mondani szeretnék! :D


Lehetsz okos, művelt, lehetsz sportos, edzett, lehetsz testépítő, lehetsz vékony.. a legtöbb nőnek úgysem fogsz eléggé bejönni.


Kivéve ha hollywoodi befutott filmsztár vagy, akkor lesz egy csomó rajongód (de még úgy sem mindenki!) vagy egyszerűen legyél irracionálisan pénzes.


Mittudomén hogy honnan, nekem 24 évesen kéne már legalább egy használt bömövő meg persze egy saját lakás. Hiszen ennyi idős korra az embernek már pattannak a milliók a zsebébe. Vagy nem tudom, de a nők egy bizonyos körének ez imponálna, sőt..


Itt megjegyezném, hogy nagyon menő ha valakinek HITELRE van lakása vagy a szülei vesznek neki autót, hát ez aztán igen. Márpedig ez a valóság.. vagy ausztriában légkondit szerel és mondjuk 30 éves korra tényleg össze lehet szedni 1 jó autót, de akár lakást is.. oké, ilyen is van.


Milyen szerencse, hogy ha kicsit is normális az ízlésünk-értékrendünk nők terén, akkor pont nem azok az egyedek kellenek, akik a pénzedért vagy az izmodért szeretnek ;)


Persze, én is voltam úgy, hogy jó lett volna tovább dugni hülye nőt mert mégiscsak jó volt bizonyos szempontból, de hát szembe kellett néznem nekem is a tényekkel: nyilván nem billgates az apám, szerencsére mert nőből is jobbat érdemelhetnék (akár, némi jóindulattal magam felé) mint aki kb. az utóbbi kritériumot várná el. Úgyhogy.. kezeld helyén a dolgot, és nem a média által elhülyített libák ízlését vedd alapul.


Nem azt akarom mondani, hogy szteroidozd szét magad és legyél hegyomlás, ám bár ez is tök mindegy ha téged éppen ez tesz boldogabbá, nem ez a lényeg de azt kövesd ami téged boldogabbá tesz, úgyis nehéz lesz normális nőt találni, de ha megtalálod akkor ő az életviteleddel, stílusoddal, szerencsétlen izmos testeddel együtt fog szeretni, nemde?

2015. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A fiatal korosztályra nagyon jellemző. Nekem is mondták már, pedig naturálban edzek.
2015. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Mert ma a cicafiu a divat. 62kg 25 eves haveromnak mondjak a csajok hogy milyen jo teste van.

Viszont van egy masik reteg aki azt hangoztatja hogy neki ferfi kell, na ok 90kilo alatt csak megcsipkedik az arcod es elmosolyodnak.

Tinik kozott az elobbi a gyakoribb, de 20felett azert atkerulnek ok is a masodik csoportba.

2015. máj. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az izmos pasik. Minél nagyobb, annál jobb :-P

Mindenki más. Nem szeretheti mindenki ugyanazt, mi lenne akkor?

2015. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

A 90 kiló és az izomzat sincs ám összefüggésben.

15 éves gyerek is lehet 90 kilós, és nem kezdő testépítőkre gondolok.. szerintem amúgy tök mindegy a test, ne mondja már egy komoly nő, hogy végső soron tényleg ez alapján választ..

2015. máj. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy meleg vagyok, így nincs ilyen probléma :DDD
2015. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!