Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exek miért mondanak ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exek miért mondanak ilyeneket egy szakítás után? Mennyi az igazságalapjuk?

Figyelt kérdés

''Sosem szerettelek!,,

''Én sohasem akartam veled járni,,!

''Gyűlöllek,,!

''Én nem emlékszem hogy mi jártunk volna,,!


2015. máj. 23. 02:04
 1/3 Fish1 ***** válasza:
100%

Sosem szerettelek! - ha igaz, akkor ezzel saját magát is minősíti: minek jár olyasvalakivel, akit nem szeret? Ha nem igaz, akkor csak sértegetni akar vele, ezzel eteti az egoját.


Én sohasem akartam veled járni! - ez egy elég balfék exre utal, mert ha nem akar valakivel járni, akkor minek teszi? A másik puskát tartott a fejéhez? -_-


Gyűlöllek! - Ha az indulat beszél belőle, akkor nem érdemes erre figyelni. Ha nyugodtan mondja, akkor érdemes megkérdezni tőle, hogy mi volt az a dolog, ami a szeretetét gyűlöletté változtatta.


Én nem emlékszem hogy mi jártunk volna! - ez elég alja beszólás. Megkérdezném, amnéziás-e. :) Ez egy olyan lenéző egoista beszólás, az ilyen emberrel nem érdemes foglalkozni.

2015. máj. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez hülye.
2015. máj. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyűlöllek az egyetlen érthető dolog, ott valami olyasmi történt a párkapcsolatban, ami megtörte a szeretet (pl egy megcsalás, valamilyen átverés, stb).


A sosem akartam járni és a nem emlékszem, hogy jártunk ilyen tipikus tini gondolkodás, mikor a buliban összekavarsz valakivel, 2-3 óra/nap/hét után meg úgy döntesz, hogy mégsem vagytok egy pár, hiszen egy csókolózás, tapi vagy szex még nem párkapcsolat. Ezt az emberek egy bizonyos kor után kinövik, legalábbis én jó pár éve nem hallottam ilyen hülye indokokat (ezeket más hülye indokokra cserélik az emberek :))


A sosem szerettelek valóban érdekes, mert akkor kb végig hazudott, lefeküdt valakivel, akit nem szeret, stb...



Egyébként ezek egy részét egyszerűen csak azért mondják, mert ott akkor, abban a percben bántani akarják a másikat, főleg akkor, ha őket is megbántották (legalábbis úgy érzik). És az tök mindegy, hogy mivel, hogy abban mennyi a valóság tartalom, a lényeg, hogy fájjon a másiknak.

2015. máj. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!