Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem érdeklem a csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvip kérdése:

Már nem érdeklem a csajt?

Figyelt kérdés
Egy ideje beszélgetek egy lánnyal,eddig nagyon jól megvoltunk.Az utóbbi időben egyre többet van olyan,hogy írok neki és bár látta az üzim nem ír vissza akár 1,5 napig is,pedig rengeteget van fent,és sokat lép fel.mással csetel? megunt?mit csinaljak? Csináljam én is ezt?
2015. máj. 23. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
úgy tűnik már nem érdekled annyira, megunt
2015. máj. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Lehet feltörték a fiókját.
2015. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is radunt. Lehet, hogy lassan tovabb kene lepni es irogatas helyett elhivni randira. Ideig-oraig izgalmas irogatni, de a vegtelensegig ezzel nem lehet fenntartani a masik erdeklodeset.
2015. máj. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már tervezzük a talit. De most nagyon elbizonytalanodtam. Köszi,ment a zöld pacsi.
2015. máj. 23. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el minél előbb, ha leráz, akkor legalább nem kell vele többet foglalkoznod. Vagy nem léptél időben, vagy nem voltál számára elég szórakoztató, elég érdekes.
2015. máj. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
elment tőle a kedvem.Biztos nem vagyunk egymáshoz valók. Azt hiszem- legalábbis a közeljövőben-nem találkozok vele.
2015. máj. 23. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!