Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt kapcsolata török...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt kapcsolata török férfival?

Figyelt kérdés
Privátban szeretném ha mesélnétek rola :) mivel most ismerkedem egy törökkel és kiváncsi vagyok a tapasztalatokra
2015. máj. 23. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
A volegemnyem torok. Vigyazz majd minjart megkapod, hogy rabszolga leszel, es naponta meg leszel verve. :D Diohejban: temperamentums, ragaszkodo, gondolkodo, bekere, kommunikaciora torekszik, megadja a tiszteletet, es el is varja. (Csaladja detto, es nagyon osszetartoak) Sokkal modernebbek, mint mi.
2015. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
gondoskodo*
2015. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
felvagyok készülve efféle kommentekre már :))
2015. máj. 23. 13:23
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Első: mit értesz az alatt, hogy modernebb?
2015. máj. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Interferencia ***** válasza:
97%
Sok törökkel léptem már kapcsolatba, általában gyrost (dönert) kértem.
2015. máj. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Mi is 4 éve vagyunk együtt, úton a kis családtag. De az én párom munka mániás, amit sok törökről nem mondhatunk el.

Szerintem is temperamentumosok, nyugodtak, tisztelettudók. A család előtt is le a kalappal. A törököknél is két csoport van, ahogy nálunk is.

Ha mázlista vagy életed legjobb döntése, ha peches, akkor a legrosszabb.

2015. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem attól függ,milyen nemzetiségű az illető.

Ismerd meg minél alaposabban Őt és a családját is,aztán dönts a kapcsolatról.

2015. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Az van amit ő szeretne,2 barátnőmnek török pasija van,az egyik már fejkendőt visel az utcán,ez komoly:D
2015. máj. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Muszlim es muszlim kozott is van kulonbseg.
2015. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Mindenképpen jól ismerd meg, mielőtt belemész bármibe is, mert pórul járhatsz.

Ahogy más mondta, ha mázlid van, akkor a legjobb életed lehet egy török mellett, ha nincs, akkor viszont pokollá teheti a létezésed. Éltem Törökországban egy kis ideig, nekem ez a tapasztalatom.

Fehér, európai nőként igen "kapós" voltam kint, össze is melegedtem egy sráccal, aki a tenyerén hordozott, de már az gyanús volt, hogy "nincs facebookja", sem e-mailcíme, telefonja van, de csak akkor tudom elérni rajta, ha ő akarja. Rövid úton kiderült, hogy török menyasszonya van és csak akkor tud velem foglalkozni, ha éppen nincsenek együtt. Néhány hónapra rá összeházasodtak és mire tökéletesítettem a minimális török nyelvtudásomat, a facebook oldalát is megtaláltam, ahol közös képek ezrei vannak fent. :) Nem mondanám, hogy jól esett, de valljuk be, mit is vártam? :)

Légy nagyon észnél, mert sok "okos" török férfi van, aki a szép fehér lányokra utazik, meg egy-két éjszakára és ennyi.

Azt viszont tudom, hogy a törökök nagyon szenvedélyesen tudnak szeretni, tehát ha belenyúlsz és jót fogsz ki, akkor igazán boldog lehetsz. :)

2015. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!